DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #27044  autor: johnq
 24 paź 2005, 19:17
Witam. Mam taki problem z owym Sagemem. Otoz raz laduje raz nie, tzn. trzeba dociskac mocno ladowarke i odpowiednio ustawic (troche w gore troche w dol) wtedy dopiero zaczyna ladowac. :/ No ale chyba jego uzytkownik nie bedzie stal z telefonem i ladowarka w rekach? Wie ktos co moze byc tego przyczyna? Styki wygladaja na czyste, chcialem go rozkrecic jednak nie dalem rade, srubki byly juz tak wyrobione :(. Nie bardzo wiem co robic, prosze o szybka porade. Dziekuje, pozdrawiam!

 #27055  autor: piotrz
 24 paź 2005, 19:53
najpierw znajdź kogoś z podobnym telefonem i sprawdź czy u niego działa...jak nie, to wina ładowarki
jak działa to weź jego ładowarkę i sprawdź czy na niej ładuje- jak nie to musisz oddać telefon do serwisu (lub sam naprawić jeśli umiesz)

 #27073  autor: luukkaassz
 24 paź 2005, 20:23
Jeżli śruby są już tak wyrobione to może ktoś w nim już szperał i źle go złożył.

 #27124  autor: Shila
 24 paź 2005, 21:22
Heh, Mendus.. u mnie raz styka raz nie styka, ale kabel com.. a ladowarka normalnie łapie..
i tez nie wiem o co chodzi..

Telepolis.pl

 #27126  autor: johnq
 24 paź 2005, 21:24
Wkladalem inne ladowarki (nawet 3) i jest tak samo, a moja ladowarka jest napewno sprawna. No nic jutro oddam do serwisu, dzieki wszystkim!

 #27514  autor: johnq
 27 paź 2005, 15:24
wiec tak: telefon juz zostal przywiezony z naprawy i laduje pare razy go wlaczalem ale od razu sie wylaczal, a teraz tylko laduje i nie chce sie wlaczyc, wie ktos co moze byc przyczyna ?