DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #911345  autor: crvsx1
 16 lut 2017, 11:11
Dzień dobry,

jakiś czas temu kupiłem nowy telefon i chciałem sprzedać mój stary telefon LG F60.
Problem polega na tym, że nie można na nim nic robić, ponieważ ciągle wyświetla się informacja, że "Niestety, klawiatura LG przestała działać".
Próbowałem znaleźć rozwiązanie w internecie,aczkolwiek żadne nie pomagają.
Cały problem zaczął się od tego, że telefon LG F60 ma mało pamięci wewnętrznej, przez co dużo aplikacji miałem przeniesione na kartę pamięci. (Między innymi klawiature :roll: )
Kartę pamięci wyciągnąłem i zresetowałem. Następnie zrobiłem format telefonu i zaczął się problem.
Próbowałem zrobić kolejny format i dalej to samo. To samo, gdy "Zatrzymam" klawiaturę w aplikacjach. Próbowałem ściągać inne klawiatury, lecz pojawia się to samo.
Np. "Niestety, klawiatura GO przestała działać".
Rozwiązanie problemu jest dodatkowo utrudnione ze względu na to, że nie mogę zalogować się na sklep play bo potrzeba tam użycia klawiatury. Aplikację wrzucałem pobrane na kartę i przerzucałem na telefon.
Co robić?
Dziękuje z góry za pomoc w rozwiązaniu problemu.
Pozdrawiam serdecznie.