DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #893733  autor: Kordyt
 30 paź 2016, 09:42
Witam,

Kupiłem sobie do swojego telefonu drogie (bo za 50 zł ) szkło. Nie brałem takiego drogiego dla szpanu tylko dlatego że innego na mój model nie ma. Na początku kupiłem za 15 zł ale było za długie, niedopasowane i wystawało poza zagięcia.
Szkło za 50 zł okazał się super: fajnie dopasowane, ładnie wyglądało. Niestety jedna osoba mi przypadkowo zrzuciła telefon, szkło w rogu sie ukruszyło i płękło. No to kupiłem nowe. I niestety tak jak pierwsze udało mi się zamontować, tak drugie wylądowało ...w koszu.
Najpierw krzywo przykleiłem to chciałęm poprawić. Poprawiłem i po naklejeniu okazało się, że do silikonu szkła przykleił się parszywy włos. Próbując go odklejać skończyło się na tym że silikon pokrył się cały kurzem. No i po naklejeniu czegoś takiego pełno białych ciapek, próbowałem to ratować folią antyelektrostatyczną ale ona sama sie mocno zdążyła zakurzyć więc tylko tym zaszkodziłem. No i szkło poszło out bo już nie nadawąło się do naklejania.

Moje pytanie jak się przed tym ustrzec ? 50 zł to nie jest dla mnie splunięcie i nie chce powtórki jak przyjdzie nowe szkło. Co mogę zrobić, jak przyklei mi się jakiś pyłek lub włosek do silikonu, jak go wtedy usunąć ?