DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #834031  autor: Michal61
 08 lis 2015, 22:39
Witam,
Mam problem z telefonem LG G3 S. Problem dotyczy niedziałającego ekranu. Podczas oglądania filmiku ekran nagle zgasł, nie dało sie go włączyć przyciskiem odblokowania. Zresetowałem telefon i też nie pomogło, wiec odłożyłem telefon na 3 godziny i problem dalej pozostał więc podłączyłem telefon do komputera i przez aplikacje lg mobile support tool spróbowałem awaryjnie odzyskać oprogramowanie lecz też nie przyniosło to skutków. Może ktoś mi poradzi coś na to? Z góry dziękuje.
 #834038  autor: Niezgodna7
 08 lis 2015, 23:14
nie musi być to wina ekranu...
Czy w ogóle na coś fon zareagował..? na podpiętą ładowarkę? jakiś dzwięk, wibracja podczas włączania fonu?
amen, nic?
ps.
baterię da się wyjąć?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #834041  autor: Michal61
 08 lis 2015, 23:20
Telefon reaguje na przytrzymanie przycisku zasilania oraz podpiętą ładowarkę , czuć wibracje. Wibruje podczas dzwonienia i otrzymywania wiadomości Baterie da się wyjąć. Wyjmowałem i uruchamiałem telefon, włączał się ale dalej ekran jest zablokowany.
 #834046  autor: Niezgodna7
 08 lis 2015, 23:38
aha, czyli można na niego zadzwonić, gadać, etc.
To teraz faktycznie, na ekran - połączenie z płytą wskazuje...
:-(
co z gwarancją?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis