DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #813762  autor: filip133
 24 lip 2015, 10:18
Witam,
od wczoraj mam problemy, co jakiś czas nagle zaczyna mi się sam ekran przesuwać, włączają się same ikonki na ekranie (najczęściej w dolnej części), których ja nie klikałem, tak samo jak gram w jakąś grę to zaczyna mi się coś, tak jakby, samo wciskać i robić... zupełnie jakby telefon reagował na dotyk, którego wcale nie ma. Jak tak się dzieje, to często pomaga na parę minut, jak zablokuję ekran i odczekam kilka chwil. Resetowanie telefonu i wyciąganie baterii nie pomogło... Może to trochę chaotycznie opisane, ale nie wiem jak to dokładniej wyjaśnić, bo to dziwne rzeczy się zaczęły dziać z tym telefonem... Może ktoś mi coś poradzi na to?
 #813964  autor: maniek89
 25 lip 2015, 11:53
Próbowałeś wgrywać na nowo soft przez LG PC Suite? Czasami samo przywrócenie do ustawień fabrycznych niestety nie poprawia sytuacji. Tutaj jednak nie jest wykluczone, że problem jest raczej jakąś usterką mechaniczną, a nie softową. Czy telefon nie był zawilgocony, albo nie był używany w warunkach dużej wilgotności powietrza?
 #813976  autor: filip133
 25 lip 2015, 13:12
Z wgrywaniem na nowo softu na razie chciałem się wstrzymać, żeby sprawdzić czy może jakieś inne rozwiązanie znajdę. Próbowałem też wyłączyć telefon, włączyć go znowu i zostawić na 3 godziny, przez ten czas w ogóle nie używając go i teraz raczej rzadziej występują te problemy... Co do tego zawilgocenia, to byłby problem, że często go trzymałem w kieszeni podczas tych ostatnich upałów, albo że spacerowałem z nim nad jeziorem...
 #814001  autor: Niezgodna7
 25 lip 2015, 16:31
wyłącz go znów, ale bez baterii go zostaw, niech poleży. w suchym miejscu.
nawet na ryżu
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #814628  autor: filip133
 29 lip 2015, 11:36
A możesz mi napisać dokładniej, jak to zrobić...? ;) (Hm a wtedy stracę rzeczy z telefonu, np zapisane notatki czy postępy w jakiejś grze? Notatki można zawsze przepisać, a postępy w grach to już trudno, ważniejsze żeby telefon działał, ale dla pewności chciałbym z góry wiedzieć, czy to znaczy że stracę postępy)
 #814903  autor: filip133
 30 lip 2015, 17:35
Znalazłem w internecie, że trzeba wybrać w LG PC Suite "Urządzenie i awaryjne przywracanie systemu", ściągnąłem program ze strony LG do mojego telefonu, ale nie mogą tam nigdzie znaleźć żadnej opcji "awaryjne przywracanie systemu"... To jak ja mam wgrać ten soft?
 #814907  autor: goral2099
 30 lip 2015, 17:44
To dzieje się podczas ładowania? Takie objawy widziałem podczas ładowania telefonów z andkiem jakąś dziwną ładowarką no-name. Po podłączeniu do takiej ładowarki, telefon zaczynał sam wybierać losowe ikony z ekranu np. włączał przeglądarkę, odwiedzał ostatnio oglądane strony, dzwonił gdzieś, uruchamiał aplikacje itp.
 #814919  autor: filip133
 30 lip 2015, 18:27
Nie, to się nie dzieje podczas ładowania. I ładowarkę mam LG, tą którą dostałem z telefonem. Nie znalazłem nic w LG PC Suite z przywracaniem systemu, to ściągnąłem LG Mobile Support Tool i wziąłem opcję "awaryjne odzyskiwanie oprogramowania", może to coś pomoże, poczekam i zobaczę.
 #814954  autor: matioo
 30 lip 2015, 23:07
Witam, mam ten sam problem co kolega. Telefon do paru minut około 10 max działa popranie, potem zaczyna się zabawa :( część ekranu nie reaguje (często) reszta ekranu działa ale działa nieprawidłowo (nie zgadzają się przyciski które klikam). Jeśli zostawię telefon na parę minut w spokoju lub go wyłączę to problem znika jak królik w kapeluszu NO AŻ NIESAMOWITE. Nie wiem co jest grane ale LG to ma duży minus u mnie.Problem występuje parę tygodni

PS: Mam model gt540 oraz telefon NIE jest na 100% wilgotny oraz zalany nawet nie jest wstanie się zagrzać tak szybko się psuje...
 #850760  autor: filip133
 12 lut 2016, 11:37
Znowu mam te problemu, co opisywałem tu wcześniej... I nic co było tu pisane nie pomaga tym razem :/ Ani przeczyszczenie ekranu, awaryjne odzyskiwanie oprogramowania w LG Mobile Support Tool, przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych... Ktoś jeszcze wie, co można by spróbować?
Albo ktoś może polecić jakiś dobry serwis w Lublinie?