DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #771465  autor: lanowiec
 19 gru 2014, 09:20
Od paru dni obserwuje dziwne zachowanie telefonu LG L9.
Niesamowicie szybko zjada baterie, przy okazji rozgrzewając się nie miłosiernie na wysokości po prawej stronie od kamery, potrafi 100% w 3/4 godziny zjechać mimo, że jest odłożony i nie wykonuje żadnych operacji(wyłączone wszystko, wifi, gps, dane komórkowe itd).
Szukając porad po necie znalazłem informację co by sprawdzić obciążenie procesora, po zainstalowaniu programu okazało się że to nie on odpowiada za zużycie ponieważ w trybie gdy jest wygaszony ekran działał on minimalnie. Ok sprawdziłem dalej, że być może bateria? Przełożyłem z telefonu znajomego, tak samo się działo więc to nie ona.
Pogrzebałem jeszcze w necie, radzili zmienić sieć na albo 2g albo 3g a nie automatyczny tryb, ponieważ może sama zmieniać tryb szukając lepszego połączenia i to pożera prąd, ale niestety dalej te same objawy.
Restart do ustawień fabrycznych nie dał również nic..... Zdesperowany włączyłem tryb samolotowy i co? Komórka nagle zimniuteńka, i przez całą noc spadło 2% przez czas gdy spałem. Czyli jednak odpowiada za pożeranie baterii połączenie komórki z siecią? Czy ktoś ma jakiś pomysł o co chodzi i jak to naprawić?
pomóżcie bo będziecie mieć niewinna komórkę na sumieniu:)
 #771472  autor: Niezgodna7
 19 gru 2014, 10:05
Wyjmij kartę sim, obejrz ją, oczyść, wetknij ponownie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis