DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #730326  autor: darase
 04 lip 2014, 23:58
Problem nie znaczy że u wszystkich.

" Telefon zakupiłam w lutym, na początek
bajka- super telefon naprawdę pod
każdym wzglęgem. Po aktualizacji
Androida do wersji Kit Kat zaczęły się
problemy. Najpierw przestały dochodzić
smsy, średnio na 10 smsów dochodziło
6. Od tygodnia pojawił się kolejny
problem. W trakcie rozmowy, po
odłożeniu telefonu od ucha LG się nie
podświetla w ogóle, po ustawieniu w
opcjach "przycisk zasilania kończy
rozmowę" także nie można się
rozłączyć. Dodatkowo telefon zarówno
w sieci 2G i 3G traci często zasięg. W
telefonie zostały przywrócone
ustawienia fabryczne i bez zmian.
Pozostaje mi jedynie oddać telefon do
serwisu i czekać na pozytywy rezultat.
Możliwe, że trafiłam na felerny
egzemplarz, jednakże po przekopaniu
internetu doszukałam się podobnych
problemów u innych :/"

eCoal i nie ma problemu :-)

 #731634  autor: forum_tg
 10 lip 2014, 13:32
Dziwna sprawa, bo tej osobie to az telefon "ogłupiał", a nie że powstał problem. nie wiesz co napisali w serwisie? jeśli to tekst z jakiegoś forum, to autor nie pochwalił się rozwiązaniem problemu?

a o jakimś innym problemie słyszałeś?

 #736174  autor: Alexandra22
 30 lip 2014, 12:59
Myślę że L9 II ma fajniejszy ekran niż L90. Pod względem wydajności w grach, będzie mniej więcej podobnie - z lekką przewagą L90. L90 ma też większą baterię.
Obydwa są fajne, L9 II ma jednak lepszy ekran i jest gabarytowo trochę mniejszy. Oprócz tego to bardzo podobne smartfony.

 #738035  autor: Mr. Allen
 05 sie 2014, 18:32
Też stałem przed takim wyborem i zdecydowałem się na LG L90. Telefon nowszy, nowsza wersja androida (wgrana od początku). Trzeba mieć chyba mikroskop w oku, żeby doczepić się do ekranu w L90, bo naprawdę sama jakość i kolorki są bardzo w porządku. Dotyk bardzo czuły, tak samo jak i przyciski pod ekranem. Obudowa bardzo elegacka, trwała, pewnie leży telefon w dłoni, bez skrzypienia - dobrze spasowana. Nie wykonywałem za wielu zdjęć, więc nie wypowiadam się o aparacie. Działa płynnie, ładnie. Swój egzemplarz dorwałem za 600zł z groszami za nówkę, więc w tej cenie nie ma nic lepszego. Wybór w takiej kwocie był oczywisty, bo w tej samej cenie chodzi starszy model L9. Kto co lubi, ale polecam kolor biały, który z srebrną ramką dookoła prezentuje się bardzo fajnie.

Więcej dopiszę, jak dłużej go potestuję. Wtedy może coś wyjdzie na jaw.

 #738100  autor: Arlon
 05 sie 2014, 21:35
@Mr. Allen dorzuć do tego czarne plecki- np nillkina, wtedy to wygląda naprawdę fajnie :).

Sam używam wersji białej, ale czasami jak człowiek coś przy aucie robi albo w ogrodzie i złapie telefon to łatwo się brudzi u mnie góra/dół ( bo te tylko elementy nie są przykryte etui), co może być problematyczne. Ale wytrze się i wygląda znów elegancko, choć niektóre rzeczy trudno doczyścić (worek z klejem do kafli zafarbował mi trochę ręcę na niebiesko, czego konsekwencją było 10 minutowe czyszczenie telefonu ._.

 #740294  autor: yellowman
 13 sie 2014, 20:06
Podepnę się pod temat. Szukam dobrego smartfona za około 600PLN i właśnie natknąłem się na allegro i olx na nowego L90 za 600. Wydaje mi się, że w tej cenie nic lepszego nie znajdę, ale jakie jest wasze zdanie? Jedyne co mnie martwi to 1GB RAM zamiast 2, nieoszałamiająca rozdzielczość i jakość zdjęć. Spotkałem się z, rzadkimi bo rzadkimi, ale jednak zastrzeżeniami do jakości zdjęć. Szukam jeszcze SGS3LTE z 2GB RAMu i lepszą rozdzielczością, ale ten to dopiero drogi jest, w porównywalnej cenie na pewno nie znajdę ;/

Czy da się znaleźć L90 taniej?

 #740318  autor: darase
 13 sie 2014, 20:58
Z OLX to uważaj lepiej chyba że odbiór osobisty.
L90 ma androida KitKat który działa bardzo płynnie z 512 MB RAM.

eCoal i nie ma problemu :-)