DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #867561  autor: Polskichef
 24 maja 2016, 10:40
Witam Wszystkich ! :)

Zgłaszam się do was z problemem, możliwe że bardzo banalnym aczkolwiek w temacie telefonów jestem laikiem, ale do rzeczy. Jestem posiadaczem telefonu Samsung Galaxy S6 Edge. Kupiłem jest nowy z salonu a użytkuje go od niespełna miesiąca. Mój problem jest następujący...
Uruchamiając aplikację Messenger dość często pojawia mi się komunikat "oczekiwanie na sieć" bez względy czy jestem podpięty pod sieć Wi-fi czy sieć komórkową. Zazwyczaj gdy się tak dzieje to wyłączam i włączam internet i wszystko działa jak powinno ale na dosłownie chwilę. Poruszając temat Facebook`a jest tak samo. Powiadomienia żadnego nie ma o łączeniu się z siecią, aczkolwiek nie widzę bieżących postów od moich znajomych, szereg postów potrafi wisieć mi przez 2/3 dni, odświeżając aplikację bóg wie ile razy. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuję :)