DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #865203  autor: Gulek91
 09 maja 2016, 14:54
Witam

Posiadam wyżej wymienionego Samsunga, niedawno jednak niestety wpadł mi do wody, oprócz tego, że jeden z przycisków od tamtego czasu nie działa tak jak powinien to zaistaniał bardzo dziwny przypadek, otóż od tego czasu telefon momentalnie rozładowuje baterie, po doładowaniu baterii na 100% wystarczą 2 godziny, aby rozładował całą baterię. Myślałem, że to i wina baterii więc kupiłem nową i problem jest identyczny, bateria momentalnie zżarta. Przywracałem ustawienia początkowe, zmieniłem zasięg na GSM itp. i dalej to samo. Wczoraj telefon gdy leżał bezczynnie i nie był podłączony pod ładowarkę stał się bardzo gorący tak jak by się ładował i dziś już nie wstaje nic a nic... Pogodziłem się, że telefon jest już do wyrzucenia, ale z ciekawości piszę czemu się tak działo, szczerze nic w internecie na ten temat nie znalazłem, czy wie ktoś coś o takiej sytuacji?

Pozdrawiam.
 #865224  autor: pipawolowa
 09 maja 2016, 16:26
Do serwisu niech go wykąpią w wanience ultradzwiękowej.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #865381  autor: Gulek91
 10 maja 2016, 17:42
Jak by to był telefon za 500 zł czy więcej, to byłby sens, a taki używany chodzi po 70 zł więc nie ma sensu, za sama taką usługę też pewnie trzeba trochę zapłacić a i pewności nie ma, że będzie wszystko ok :)