DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #377726  autor: wiki1oo
 30 gru 2009, 18:15
Mam pytanko,wie ktos jak wylaczyc dzwiek przy wlączaniu i wyłączaniu telefonu GT-B3410??
Bo on ciągle sam przez przypadek to robi a boje sie ze w szkole to uslyszy nauczycielka...
prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony 30 gru 2009, 19:00 przez wiki1oo, łącznie zmieniany 1 raz.

ewela

 #377733  autor: kowcio
 30 gru 2009, 19:01
Wejdź w menu i ustawienia dźwięków, tam powinna być taka opcja. Druga opcja to jest wyciszenie dźwięków klawiszy.

A dlaczego telefon ciągle się wyłącza?? Sam? To cos jest z nim nie tak, bo sam nie ma prawa się w ogóle wyłączać.

 #377761  autor: wiki1oo
 30 gru 2009, 21:48
ja poprostu niechcacy chyba lokciem naciskam i sie lylacza bo mam w kieszeni ,a gdzie te ustawienia dzwiekow??

ewela

 #377762  autor: orson_dzi
 30 gru 2009, 21:52
Ustawienia-->Profile-->Edytuj-->System-->Typ włączenia/wyłączenia zasilania-->i wybierasz co Ci pasuje.
kowcio pisze:A dlaczego telefon ciągle się wyłącza?? Sam? To cos jest z nim nie tak, bo sam nie ma prawa się w ogóle wyłączać.
Wszystko jest z nim w jak najlepszym porządku. Z każdym dotykiem tak mam. Renoir dzwonił po ludziach, a Delphi lata po menu albo pisze sms-y. Wystarczy docisnąć telefon tak, żeby przycisk od blokowania klawiatury się wcisnął, albo po uaktywnieniu ekranu docisnąć pole do odblokowywania. W kieszeni różne cuda się dzieją.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #377850  autor: wiki1oo
 31 gru 2009, 15:02
dzieki orson_dzi :)

ewela