DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #985437  autor: hory34
 24 mar 2018, 23:27
Witam,

Chciałem wymienić mojego już wysłużonego Iphona 5 na nowy tel. Trafia mi się do kupienia za 630 zł nowa Motorola G5s. Jak by się sprawował ten telefon w codziennym użytkowaniu? Korzystam z tel. dość umiarkowanie, tj. słucham muzyki ze sotify ( jakąś godzinę dziennie), piszę sms-y, przeglądam pocztę i wiadomości w internecie, robie notatki i przypomnienia. Czytałem, że sprzęcik daje rade, ale wiadomo jak to jest w kilkudniowych testach... Dlatego proszę o pomoc/opinię... Podobno ma dostać aktualizację do oreo, jak ten procesor by się z nim sprawował? Smartfona chciałbym kupić na jakieś dwa lata. W tej cenie nie znalazłem nic lepszego z nfc na pokładzie, z w miarę dobrym aparatem i dobrym wykonaniem. Czy opłaca się go kupić na przełomie pierwszego kwartału 2018 roku w perspektywie 1,5/2-óch lat?



Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.