DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #92321  autor: ssman666
 05 sie 2006, 19:29
Siora załatwiła mi telefon Motorola L6 ale niestety po angielsku :((
chciałbym się zapytać czy znacie może jakaś stronke na której jest soft po polsku z POLSKIM SŁOWNIKIEM (tego także bardzo potrzebuje :D) hmn mam także dziwny problem kiedy włączam jakaś gierke to motka takjakby się wyłączała poprostu czarny ekran i lipa :( jak wcisne guzika żeby wyłączyć motke to pojawi sie na sekunde gierka i motka fuu wyłączona szukam włąsnie tego polskiego softu (może przez soft gry niedzialaja)lub jakiegoś spolszczenia do motki gdyż nieumie sie w niej połapac :D.

Za pomoc dziekuje i pozdro All
Ostatnio zmieniony 14 sie 2006, 09:41 przez ssman666, łącznie zmieniany 1 raz.

 #92538  autor: s1riddick
 06 sie 2006, 12:14
Jeśli chodzi o Jave to być może uszkodzona jest gra, w której takie coś się dzieje. Zdarza się, że aplikacje Java są źle wgrane lub przy samym uploadzie występują błędy.
Co do polskiego menu i słownika to ceny wgrywania w punktach są już tak niskie, że szkoda czasu i jakby nie było małego ale jednak ryzyka jakiegoś defektu przy wgrywaniu softu. Ceny wahają się od 20 do 30zł.

Pozdro

 #92541  autor: Arek__85
 06 sie 2006, 12:29
A powiedzcie ile moze kosztować zmiana softu z orange na orginalny philipsa chodzi mi o model philips 362 ?

Arek (Orange Rulez)

 #94931  autor: s1riddick
 14 sie 2006, 10:51
Pewnie tyle samo co w każdym innym modelu. I tu ceny wahają się do ok 40zł.