DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #483315  autor: orson_dzi
 20 cze 2011, 12:50
Mały problem.
Numer na tym ekranie i tak byłbym słabo czytelny.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #483642  autor: Xavi
 21 cze 2011, 16:11
To jest dowód na to że każdy a inne wymagania i priorytety. Dla mnie tapeta nie ma znaczenia przynajmniej w klapkowcach a brak identyfikacji normalnie mnie boli! Ale dość o tym bo robi się nie na temat.

 #488456  autor: orson_dzi
 11 lip 2011, 20:58
Straszna jest ta ramka na środku ekranu.
W razie pytań zapraszam.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #488474  autor: neoptb
 11 lip 2011, 21:51
Pytanie za milion, czy komuś udało się ustawić telefon tak, aby na zewnętrznym ekranie wyświetlała się nazwa dzwoniącego tudzież numer telefonu? :roll:

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)

 #488480  autor: orson_dzi
 11 lip 2011, 22:09
Nie ma takiej opcji.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #522782  autor: orson_dzi
 17 gru 2011, 21:35
Po pół roku bardzo lekkiego użytkowania, praktycznie tylko rozmowy, sms-ów kilka na miesiąc, mechanizm otwierania skrzypi jak dziki.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #522792  autor: konsultantemeryt
 17 gru 2011, 22:08
maniek89 pisze:"Jeśli chodzi o funkcjonalność, to Gleam z jednej strony niczym nie zaskakuje, z drugiej jednak - zawiera wszystko, co powinien oferować telefon należący do klasy, do której opisywana Motorola aspiruje. Rozdzielczość matrycy mało zachwycająca, bo tylko klasy 2.0-megapikseli (czyli maksymalnie 1200 x 1600 pikseli). I to w czasach, gdy normą jest pięć milionów… "
no comment
Moim zdaniem Motorola Gleam zainteresuje także osoby, dla których czas działania telefonu jest wiodącym argumentem przy jego wyborze. Pojemność akumulatora, zaledwie 750 mAh nie obiecuje zbyt wiele.

Baterii nie trzeba więc nieustannie ładować, a w naszych testach spokojnie wytrzymywała ona ponad tydzień przy intensywnym użytkowaniu. Nie przesadzę, jeżeli dodam, że przy standardowym używaniu telefonu (tylko na rozmowy i SMS) spokojnie możemy zapomnieć o ładowarce na wet przez dwa tygodnie.


<====
te dwa stwierdzenie jakby sie troche wykluczaly
To samo miałem przy Nokii X2 jeżeli chodzi o baterie.
Ogólnie szajs.

 #544496  autor: DanielR
 31 mar 2012, 18:53
Czy ktoś może znalazł gdzieś na necie instrukcję obsługi do Motoroli GLEAM + w formacie PDF - nie tej z tematu, a jej następczyni?
Nie chodzi mi o skróconą wersję, tylko o pełną instrukcję (i najlepiej po Polsku).
Jeżeli tak, to ładnie proszę, by wstawił tu linka. :)