DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #57540  autor: sloniu
 02 mar 2006, 15:12
Witam! mam pytanie odtyczące sprzedaży wysyłokwej w sieci plus gsm. Zastanawiam sie nad zakupem Motoroli L7 w ten właśnie sposób i chciałbym wiedzieć opinię innych użytkowników, na ten temat. Z góry dziękuje :))) :D
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2006, 19:09 przez sloniu, łącznie zmieniany 1 raz.

..........To się nie wydaje...
Mało gadac... Duzo płacic zwyczaj nowy
tak chcą ludzi odgrną od rozmowy SAMI SWOI

 #57644  autor: orB
 02 mar 2006, 19:04
Na temat telefonu czy sprzedaży wysyłkowej :wink:

 #57811  autor: sloniu
 03 mar 2006, 09:46
No wiesz.. Ciekawe pytanie.. :) Chodzi mi abyście mi napisal(i) co sądzicie na temat tej motoroli oraz sprzedaży wysyłokej. Taki mix (remix).. :D prosze o odpowieć, swoje zdanie ...

..........To się nie wydaje...
Mało gadac... Duzo płacic zwyczaj nowy
tak chcą ludzi odgrną od rozmowy SAMI SWOI

 #57820  autor: orB
 03 mar 2006, 10:45
Sprzedaż wysyłkowa jak każda inna: zamawiasz, płacisz i odbierasz.
A co do tej Motoroli to żadna rewelacja, nieco ulepszona V3 tylko że bez klapki i ma slot na TF. Mnie się nie podoba - duży, brzydki i nic ciekawego nie ma :-) IMO ta cała seria L Motoroli to porażka

 #57831  autor: sloniu
 03 mar 2006, 11:47
Dzięki za twoje zdanie :) bo mam jeszcze do wyboru Nokie 6230i.... i sie po twojej wypowiedzi wacham która wybrac... wiesz może ile przed końcem umowy moża przedłużyc.Moja umowa konczy sie 16 wienc myslisz ze moge juz isc z umowa po tel... ??

..........To się nie wydaje...
Mało gadac... Duzo płacic zwyczaj nowy
tak chcą ludzi odgrną od rozmowy SAMI SWOI

 #57837  autor: orB
 03 mar 2006, 12:36
Miesiąc przed końcem umowy możesz na pewno iść. Ta Nokia jest o wiele lepsza. Na tym forum są jej użytkownicy to może ktoś się tu wypowie 8)

 #57841  autor: dziedziel
 03 mar 2006, 12:41
orB pisze:Sprzedaż wysyłkowa jak każda inna: zamawiasz, płacisz i odbierasz.
Niestety nie zawsze tak jest w przypadku allegro, jednak w przypadku plusa nie powinno byc problemow

 #57900  autor: sloniu
 03 mar 2006, 15:27
Dzięki !! No To Jutro skocze do Plusa i zobacze co i jak... :) myśle że temat jest zamnięty papa ale jeśli chcecie sie wypowiadac na temat tych telefonów... Bradzo prosze.. :)

..........To się nie wydaje...
Mało gadac... Duzo płacic zwyczaj nowy
tak chcą ludzi odgrną od rozmowy SAMI SWOI