DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #56653  autor: enzo
 26 lut 2006, 15:27
mam motke u6 pebl i nie moge na stale ustawic raportow doreczen, tzn ze za kazdym razem musze je wlaczyc przy pisaniu smsa...
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2006, 18:57 przez enzo, łącznie zmieniany 1 raz.

 #188750  autor: Rambus
 02 cze 2007, 20:04
Widze kolego to chyba pierwsza twoja motorola... :) Powiem ci, że kilka ładnych lat temu to motorole nie miały raportów sms w ogóle. Amerykański producent wychodził chyba z założenia, że jego telefonów używać będą tylko ludzie w USA bądź o zbliżonym do nich poziomie lenistwa. Inne telefony to odkąd sięgam pamięcią miały ten bajer (np N5110). Potem Motorola poprawiła to niedopatrzenie, ale jak widać do dziś (nie wiem jak jest w high-end'owych modelach) nie do końca :) Powiem, że można się do tego przyzwyczaić. Niektórzy powiedzą, że przyzwyczaić się można do wszystkiego i mają rację. Jednak naprawdę ważne sprawy raczej nie są załatwiane przez sms. Zmuszony zastanawiać się przy każdym sms czy mi potrzebny raport doszedłem do wniosku, że najwyżej jedna na pięć wiadomości naprawdę wymaga raportu z jakichś tam konkretnych powodów.

 #188822  autor: kosaz
 03 cze 2007, 07:06
Rambus, zgadza sie tylko jak ktos lubi byc leniwy lub oszczedny to nawet b. wazne sprawy zalatwia przez smsa niestety znam takie przyklady :( :twisted: :twisted:
bo lepiej bo taniej bo jeszcze inny milion powodow

 #189446  autor: Rambus
 04 cze 2007, 22:14
W pewnych sytuacjach (no i cennikach) sms'y nie wychodzą taniej.

 #189470  autor: kosaz
 05 cze 2007, 05:32
Rambus, ale oczywiscie ze nie wychodza taniej :D zeby konkretnie sie umuwic i dogadac to trzeba z 4-5 smsy wyslac czyli w obecnej sytuacji na rynku to ok 1 minuty wiec wole zadzwonic i miec sw spokoj ze sie dogadalem niz pisac i se palce niszczyc :P
ale znam ludzi ktorzy nawet teraz sa rozliczani jeszcze minutowo w popie :D czasem mnie to dziwi i tacy najwiecej marudza ze komorka droga jest itp itd ze kasy maja malo i wogole :P