DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #240850  autor: mlatej
 21 gru 2007, 08:49
Czy da się jakimś cudem zainstalować standardowy firmware? Mój syn kompletnie rozwalił soft w tym telefonie bawiąc się programami typ P2K manager itp. A może da się od kogoś ściągnąć i wgrać do mojego telefonu?

Znalazłem na sieci coś takiego: http://pmbforum.forumcommunity.net/?act ... &t=2510070

Czy to coś będzie dobrze działać u nas w kraju?

Pozdrawiam.

 #241034  autor: fortel
 21 gru 2007, 21:14
Kolego ,zajrzyj na strone firmowa-polska-Motoroli i wgraj przez kabel najnowsze oprogramowanie!/kabel USB<>MIKRO USB dostanie w sklepie z elektronika!Powodzenia! :smt006

 #241493  autor: mlatej
 23 gru 2007, 19:46
Niestety na stronie motoroli nie ma oprogramowania do modelu L2. Chyba że już mi na wzrok padło;) Ma ktoś jeszcze jakieś poysły skąd zdobyć standardowy firmware?

 #241617  autor: fortel
 24 gru 2007, 22:32
Zgadza sie -nie ma ale mozna zrobic cos takiego:Wejdz na www.motorola.com>sSoftware Update>Find out More>Select Phone Type>L2...sciagnij i dograj polskiego langa/jezyk!/.Sam sie zdziwilem,ze na brytyjskiej stronie jest a na polskiej nie ma!Powodzenia :roll:

 #241737  autor: mlatej
 25 gru 2007, 17:58
Dziękuję, faktycznie jest na stronie UK. W sumie nie wpadłem na to, że skoro nie ma na polskiej, to że będzie na angielskiej. Zaktualizowałem telefon. Wszystko działa jak trzeba.

Pozostał tylko problem z tym jezykeim, skad mam go wziąć?

 #242411  autor: fortel
 28 gru 2007, 10:42
Zajrzyj na www.matrax.net.pl fajne forum,moze tam ktos bedzie mial i Ci podesle a jak nie to w jakims komisie wgraja! :lol:

 #242894  autor: mlatej
 30 gru 2007, 21:20
Dzieki!
Udało mi się przywócic moja motorole do stanu uzywalności. Najpierw użyłem programu motoroli, potem, wgrałem język ze stareogo backupu, który zrobiłem, przed update'em. Co prawda telefon sie zawiesił po wgraniu polskiego języka ale po restarcei wszytsko dziłała jak trzeba.

Pozdrawiam.

 #243541  autor: fortel
 02 sty 2008, 23:11
Jest taka niepisana zasada:jesli wgrywasz cos na motke dla pewnosci zrob-wylacz/wlacz.Z doswiadczenia wiem ze kazde ustawienia np.WAP-web session czy gry JAVA dobrze jest zakonczyc w/w sposobem! :smt023