DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #29001  autor: krzychu
 06 lis 2005, 13:21
Czy fleks (czy jakoś tak :) )
to jest system operacyjny komórki czy coś innego???
Czytałem,że można w motoroli E398 zmienić ten "flex" na nowszy model
i se ustawić wreszcie nagrywanie video z komórki.
MOŻE MI TO KTOŚ DO JASNEJ K...!!!
WYTŁUMACZYĆ!!!!!!!
Dowiedzałem się o tym dopiero wczoraj w nocy i nie kapunejszynuje o co w tym kurna lata!!!! :cry:
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2006, 18:52 przez krzychu, łącznie zmieniany 1 raz.

fajna komóra!!!!

 #29007  autor: Irek
 06 lis 2005, 13:59
Jak zmienisz soft na nowszy z możliwości nagrywania filmów to stracisz możliwość obsługi kart pamięci w swoim telefonie. Nie opłaca się tego robić. Dobrze Ci radze! :wink:

"And one more thing..."

 #29024  autor: Klusek
 06 lis 2005, 14:53
Flex jest to pamięć "elastyczna" którą zarządzamy za pomącą menadżera plików i która pozwala na dowolne operacje na plikach. Tak przynajmniej jest w Siemensie.

Obrazek
Obrazek

 #34172  autor: Tila11
 11 gru 2005, 16:13
Pierdzielicie głupoty Motorola to nie Siemens, nie porównujcie Motoroli do tego szmelcu jakim jest Siemens to po pierwsze :twisted: Więc jeżeli o flex chodzi. Motorola w swoje telefony wgrywa oprogramowanie tj. flash. Jest to cały soft w komórce. A flex jest to ustawienie do danego flasha. Można w nim np ustawić długość kręcenia filmów, raport doręczeń, dzwonki mpr itp. itd. Mam nadzieję że troszkę wam sprawę rozjaśniłem. Pozdrawiam.

P.S. Jeszcze nie słyszałem żeby po zmianie softu ktos stracił mozliwość z korzystania z kart pamięci.

Nokia 3510i ---> Motorola A835 ---> Nokia 3650 ---> Motorola C975

 #34173  autor: piotrz
 11 gru 2005, 16:19
no jak wgrasz do e398 oprogramowanie od v600 to stracisz obsługę kart pamięci :?
przynajmniej tak mi się wydaje :-D

 #34177  autor: Tila11
 11 gru 2005, 16:23
No tak ale nikt tam nienapisał że chce wgrac do e398 flasha od v600. Jeżeli by tak ktoś zrobił to oczywiście że utraci możliwośc obsługi kart pamięci. Ale jeżeli chodzi o wgranie do e398 nowego flexa który umozliwia kręcenie video to obsługa kart zostanie zachowana.

Nokia 3510i ---> Motorola A835 ---> Nokia 3650 ---> Motorola C975
 #161558  autor: Ender
 12 mar 2007, 13:24
Witam. Zmieniałem już niejednokrotnie oprogramowanie w mojej motce. Obyło się bez problemów. Po wgraniu nowego flasha można nagrywać filmiki, muza jest nieco głośniejsza (zależy od tego jakiego monstera użyjemy), Menu może zawierać 12 ikon a nie standardowo 9. A najlepsze jest to że wystarczy mieć kabel pod USB i parę programów:) Jedyna wada to strata gwarancji o ile taką posiadamy no i ewentualne zepsucie telefonu jednak mi się to jeszcze nie zdarzyło... Jeśli macie jakieś pytania to chętnie pomogę