DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #215032  autor: NIZZLE
 23 sie 2007, 14:48
Witam

mam Motorole L6.

Od kilku dni mam pewien problem...
Wyłącza mi sie wyświetlacz i widać tylko jakby "chmury", nie jest cały czarny, a ma po prostu jakies różne odcienie, jakis taki rozmazany, przypomina wlasnie "chmury"

Dwa razy tak się wyświetlacz wyłączył, a dzisiaj już chodzi cały czas :? od czego to może być?

Jak się już nie psuje to nie zanosić go na gwarancję ?


po drugie:
jeżeli zdjąłem simlocka z orange, ale nie w serwisie tylko kodem z orange, który był w pudełku razem z telefonem, to tracę gwarancję ? jak to z tym jest ? może go z powrotem jakoś założyć?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, 16:07 przez NIZZLE, łącznie zmieniany 1 raz.

 #215042  autor: ewa1982
 23 sie 2007, 15:02
może masz coś nie tak z taśmą do wyświetlacza

co do gwarancji jeśli ściągnięcie tego simlocka kodem nie będzie przyczyną jakiejkolwiek usterki przez którą tel trafi do serwisu gwaranacji nie tracisz, przynajmniej teoretycznie

simlocka można założyć

 #215056  autor: NIZZLE
 23 sie 2007, 15:36
może i coś z taśmą, ale nie chciałbym tego rozkrecać, żeby sie w razie czego nie czepiali...

a jak założyć simlocka ?
 #215072  autor: orB
 23 sie 2007, 16:02
http://www.speedyshare.com/972973757.html

Ściągnij to, rozpakuj i uruchom. W programie wpisz: 260-03 i wciśnij enter - zby założyć simlocka dla Orange.

W katalogu z programem pojawi się nowy plik 260-03.hs

Wgraj go do telefonu według tego:

1. Ładujemy baterię do pełna, wyciągamy wszystkie karty z telefonu.

2. Włączamy telefon do momentu "Włóż SIM".

3. Włączamy RSD Lite 3.6 i gdy w oknie programu widnieje np. Motorola Phone, klikamy na "..." i wybieramy to, co mamy wgrać.

4. Następnie klikamy na "Start" i czekamy aż program skończy. Po zakończeniu odpinamy telefon - to już wszystko.
Link do RSD Lite, sterowników P2k oraz instrukcji jak je zainstalować znajdziesz u mnie na stronie: www.moto3g.go.pl


ps. I nazywaj tematy tak jak pozostałe są nazwane, czyli używając prefiksu.