DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #198338  autor: adamek1991
 02 lip 2007, 17:49
Interesuje mnie kupno tego telefonu a chciałbym otrzymac informaacje na temat ile trzyma bateia jak z przyciskami czy sa wygodne jak mp3 czy sa głosne i wyrażne. pomoc nagradzam "pomógł"

 #199914  autor: kebulon
 07 lip 2007, 11:32
bateria ok 3-4 dni z ostrą zabawą 1-2 dni ,przyciski-miałem okazje pisać sms-a i pisało sie nawet wygodnie ale lepiej pisze sie na zwykłych klawiszach ,jak mamy telefon w ręce to puźniej pozostawają ślady palców ,mp3 gra bardzo fajnie ,wyraźnie ,dosyć głośno.I bardzo fajną sprawą jest ładowanie telefonu przez złącze usb z którym nie ma takich problemów jak ze standardowymi złączami innych motoroli(zawiodłem się na e398 ze względu na ładowanie) a telefon to technologicznie unowocześniona wersja motoroli e398.Ze szczerego serca mogę Ci ją polecić.Pozdrawiam :smt006

 #201932  autor: adamek1991
 13 lip 2007, 09:44
wielkie dzieki o to mi chodziło