DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #186803  autor: reactorpcsu
 27 maja 2007, 12:47
Witam!

Mam telefon L6, Win XP, wszystkie łatki z sp2 i Net Frame 1,2 włacznie, zainstalowane sterowniki P2K Drivers 2.9. Wszystko jest niby ok, telefon wykrywa, bez problemu, ale jak chce się połączyć przez P2K Commander lub P2K Tools to po nacisnięciu connect odrazu mi wywala fona tak jak by ktoś w tym czasie odpiął kabel od niego. I musze sam odpiąć i podpiać spowrotem fona aby na nowo był wykryty kompie, ale jak znowu próbuje dać connect w proramie to znowu wywala mi fona i tak w kółko.

 #186887  autor: b@sho
 27 maja 2007, 17:10
proste pytanie co masz w :arrow: ustawienia :arrow: polaczenie :arrow: ustawienia USB :?: jesli :arrow: polaczenie domyslne masz jako karta pamieci, i komp wykrywa ci tel jako zewnetrzny dysk to po wlaczeniu p2k tel zostaje odlaczony. musisz ustawic :arrow: polaczenie domysle na polaczenie dane/fax

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'