DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #179744  autor: REQus
 03 maja 2007, 15:49
Witam,

Chciałbym dowiedzieć się troszkę o tej słuchawce, bo niestety na takich akcesoriach się nie znam. Chciałbym używać jej tylko w samochodzie i chciałbym aby jakoś była jak najwyższej jakości. Mam na ten cel ok 110 zł razem z przesyłką (Allegro). Co o niej myślicie?? Nadaje się? A może konkurencja ma ciekawszą propozycję?

Acha, proszę nie pisać, żebym kupił zestaw głośnomówiący, bo takiego nie cierpie, a zestawów słuchawkowych (a przedewszystkim ciągnących się wszędzie kabelków) nieznosze!

PS. mam motorole v6 maxx

pozdrawiam

 #179748  autor: orB
 03 maja 2007, 16:20
Trudno powiedzieć, miałem kilka zestawów w domu i żadnej uderzającej różnicy między nimi nie ma. Wg mnie nie warto dużo w to pakować. Mi osobiście przypadł do gustu model H300, bo jest na wymienne paluszki/akumulatorki AAA. Gdy jeden nam się rozładuje wkładamy drugi a ten rozładowany możemy ładować w czasie użytkowania. Gdy mamy akumulatorek wbudowany to wiadomo, nie można podczas ładowania używać :-)

 #179827  autor: REQus
 03 maja 2007, 19:34
Na akumulatorek powiadasz??? Nie głupie! A ile (średnio) trzyma taki akumulatorek, powiedzmy ok 800 mAh od energizera? I czy nie urywa ucha poczas użytkowania :P ?

W sumie to niezła ta słuchawka i w miarę tania (ok 70 zł). Ale zobaczymy co inni napiszą.....


Edit: A która słuchawka jest lepsza: h300 czy hs805? Wydaje mi się, że są identyczne, oprócz ceny gdyż hs805 jest trochę tańsza i wyglądu...