DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1169851  autor: pawcio1978
 18 kwie 2024, 00:12
Witam
Kupiłem Motkę w wolnej sprzedaży

Czy dostanie Androida 14?
Do kiedy ma wsparcie producenta?
Dlaczego jak obiekt fotografowany znajduje się w miarę blisko aparatu to nie da się go przybliżyć?
Czy ja coś robię źle czy faktycznie lokalizacja zapisywana w zdjęciu podaje złe współrzędne?
 #1169863  autor: kszaq
 18 kwie 2024, 09:33
Nie licz na Androida 14, bo Motorola do serii "G" daje tylko 1 aktualizację wersji systemu i ten model był już aktualizowany z 12 na 13. Pamiętaj, że Moto opiera się tutaj o wersję, z którą model został wydany, a nie o najnowszego Androida w momencie wydania.

Wsparcie producenta (poprawki bezpieczeństwa) ma do kwietnia 2025: https://pl-pl.support.motorola.com/app/ ... ctid/11240

Na pozostałe pytania nie odpowiem Ci precyzyjnie, bo nie mam tego modelu, ale podejrzewam, że z obiektami blisko aparatu sprzętowi brakuje zdolności ostrzenia przy niskiej odległości i tego nie przeskoczysz.