DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #481  autor: Gonia M
 26 sty 2005, 10:55
Czy moze ktos wie jaka jest roznica miedzy tymi telefonami?? Era ma w promocji CXT65 własnie ale nigdzie nie moge znalezc szczegółowego testu tego telefonu.

 #482  autor: WitekT
 26 sty 2005, 11:09
Żadna. :) Modele Siemensa z literką T różnią się od innych modeli tylko obudową. Są to wersje robione dla sieci, w których pośrednio lub bezpośrednio udziały ma Deutsche Telekom.

Tak więc CXT65 niczym nie różni od CX65 - poza wyglądem. :)
 #2660  autor: Pablo Romero
 05 kwie 2005, 15:39
Ale CXT jest nieco ładniejszy :lol: :-D
 #2695  autor: duda
 05 kwie 2005, 22:06
roznica jest taka, ze cxt posiada dodatkowe przyciski do internetu w klawiaturze, czego nie ma w cx, no i rzeczywiscie wyglad cxt jest lepszy:) 8)[/quote]

 #2706  autor: Gonia M
 06 kwie 2005, 08:20
Dzięki za info. Kupiłam w koncu Siemensa CXT70 - jestem bardzo zadowolona. Jesli komus zalezy na dodatkach typu kalendarz, notes, przypomnienia itp to jak najbardziej polecam ten telefonik. No i oczywiście posiada super książkę adresową - do jednej osoby po kilkanascie wpisów. Super sprawa! Pozdrawiam.

 #2717  autor: xlord
 06 kwie 2005, 14:43
Gonia M pisze:Dzięki za info. Kupiłam w koncu Siemensa CXT70 - jestem bardzo zadowolona. ...
Wlasnie. Przylaczam sie. Jesli sie nie traktuje telefonu jako zabawki i gadzetu z bajerami, tylko jako narzedzia do komunikacji i pracy, telefon jest idealny. A i bateria jest niezla, bo przy dosc intensywnym uzywaniu, prundu starcza na 80-90 godzin (kwestia dobrego sformatowania bateryjki).

Pozdrawiam

 #4974  autor: adi
 03 maja 2005, 14:03
cxt ma chyba mniej pamięci, i ładniejszą obudowe, a to "t" na końcu ma oznaczać terminal, coś takiego jak nokie comucnicatory tylko gdzie tam jest ten terminal ?

 #4975  autor: Dragon
 03 maja 2005, 14:08
nie, ta literka T oznacza tylko to ze na ten telefon ma wylacznaosc Deutsche Telekom, tak samo jest np z Siemensem ST55 i ST 60, byly dostepne tylko w Deustche Telekom- w Polsce Era
 #4990  autor: Pablo Romero
 03 maja 2005, 16:18
Nie lubie na klawiaturze przycisku do polaczenia z internetem. Pare razy niechcacy wcisnolem. Tak bylo jak udalo mi sie zdobyc (dawno temu) Samsunga X-100 ktory ma ten przycisk umieszczony centralnie na srodku.

 #4994  autor: adi
 03 maja 2005, 17:33
no własnie "T" oznacza terminal
Siemens CXT70 – to pierwszy terminal niemieckiego producenta z serii 70. Czarna obudowa i obszerny ekran o rozdzielczości 132x176 z 65 tys. kolorów podkreśla elegancję produktu. Wbudowana kamera VGA oprócz zdjęć pozwala na nagrywanie krótkich filmów wideo. Zarejestrowane grafiki można wysyłać poprzez MMS na inną komórkę lub na adres e-mail. CXT70 dodatkowo posiada przydatne funkcje w biznesie tj. rozbudowaną książkę adresową i terminarz. W telefonie zastosowano mechanizm 3D dla aplikacji JAVA, w ten sposób pobrane gry mogą być bardziej atrakcyjne od dotychczas instalowanych w telefonach. Dzięki GPRS i WAP telefon staje się w pełni multimedialny. 10 MB pamięci wewnętrznej jest wystarczające do przechowywania sporej ilości danych.

 #5007  autor: WitekT
 03 maja 2005, 21:41
Powtórzę za Dragonem - T oznacza wyłaczny model dla T-Mobile. :)