DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #258314  autor: Filip
 25 mar 2008, 20:00
Witam. Dzisiaj kupiłem Sobie w końcu rower ale nie o tym chcę pisać. Mój tata wciąż używa M65,gdy ja go kupowałem pamiętam że był taki gadżecik dzięki któremu Siemens mógł być używany jako licznik rowerowy. Poszukałem na Googlach ale raczej dostępne są tylko w jakiś serwisach po prawie 200 zł albo i więcej,może miałby ktoś do sprzedania w normalnej kwocie to poproszę na PW.
Ale tak ogólnie w tym temacie jeżeli ktoś używał tego wynalazku,to może coś napisze,czy w ogóle warto się w to bawić. Swoją drogą normalny licznik może też kupię to tak bardziej żeby przetestować zobaczyć co i jak.

 #259572  autor: ganc2
 01 kwie 2008, 19:54
Siemensów już nie produkują, pogrzebaj na aukcjach, może ktoś ma stary i niepotrzebny i chętnie ci odda :)
I jeszcze jedno : Nie usuwaj aplikacji do pomiaru w telefonie, bo może być kłopot :mrgreen:

 #259630  autor: mariusz9a
 01 kwie 2008, 23:10
ganc2 pisze:I jeszcze jedno : Nie usuwaj aplikacji do pomiaru w telefonie, bo może być kłopot
Po aktualizacji softu wróci;) Miałem przez długi czas M65 i zawsze wgrywało wraz z aktualizacją.