DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1769  autor: Elros
 14 mar 2005, 22:18
Czy może ktoś zapodać linka z instrukcją do Siemensa a52 ???? Z góry dziękuję. Nie było takiego tematu bo szukałem. Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź 8) 8) 8)


EDIT - Nie jest potrzebna mi, tylko mojemu staremu. A dla niego kompy i internet to czarna magia... Więc muszę sam znaleśc odpowiedź. Na oficjalnej stronie Siemensa instrukcji nie znalazłem... :/:/ A52 nie jest skomplikowaną komurką, ale instrukcję powinni dać chociażby dla takich ludzi jak mój ojciec, który na kompach się nie zna, a po angielsku ni be ni me <lol>

"IE jest programem do przeglądania internetu z twojego komputera i na odwrót..."

 #1791  autor: aNaX_Ax2500*
 16 mar 2005, 07:52
wejdż w dział pliki. Tam są instrukcje ale nie wiem czy do tego siemensa znajdziesz

.::d(-_-)b::.

 #2150  autor: pmp
 20 mar 2005, 22:47
teoretycznie mam taka instrukcje, jednak tylko normalna...:) no i moze mi sie kiedys przydac, jednak jak CI b.mocno potzrebna moze mnie przekonasz i moge Ci zeskanowac

ANIMAL!!!

 #2152  autor: Elros
 20 mar 2005, 23:07
Właściwie to mój stary dzisiaj sobie załatwił od jakiegoś kolesia z pracy. Ale mimo wszystko bardzo dziękuję za dobre chęci i pozdrawiam. Temat do zamknięcia... :wink:

"IE jest programem do przeglądania internetu z twojego komputera i na odwrót..."