DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #176000  autor: wojsed
 21 kwie 2007, 10:01
Mam problem z połączeniem kabel-telefon. Od razu mówie że mam WinME, a nie XP. Zrobiłem tak, że ściągnełem drivery do DC-140 wrzuciłem do System32/Drivers , Po czym ściągnełem i zainstalwoałem MPM 4.05 (co prawda pisało że do win xp/2000, ale i tak powinno pójść)podłączyłem, telefon zainstalowało, mi i w menedżerze urządzeń mam w modemie jakiś Benq, w portach i urządzeniach Usb, ma Urządzenie kompozytowe USB, w tym zakładce urządzenia USb ta ikonka ma obok siebie zielony wykrzyknik.
No i nigdzei nie mam połączenia. W każdym programie piszę mi żeby wybrac COM1/2, aprzecież Benq nie jest na żadnym z tyck portów!



Zamieszczam screena jak wygląda u mnie teraz menedżer zadań:

Obrazek


Na czerwowno jet to co sie zainstalwowalo z kablem. Jak widać przy benq nie ma żadnego COMx i w żadnym programie MPM,QPST,SXG K, SXG C. nie można wybrać nic po za COM1 lub COM2.
Ma ktoś jakiś pomysł? Wszystkie mi się skończyly, a jak Wy instalowaliście u siebie kable??