DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #171698  autor: loll87
 08 kwie 2007, 13:23
Czy wie ktoś jak można ustawić mmsy w tym telefonie? Męczę się z tym już kilka dni i nie potrafię tego nigdzie znaleźć :( Chodzi mi o ustawienia ERY :)

Pozdrawiam.

edit//
naucz się poprawnie tytułować tematy :wink:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2007, 22:44 przez loll87, łącznie zmieniany 1 raz.

 #171716  autor: MarCjaho
 08 kwie 2007, 13:45
http://www.adminer.pl/gprs/
Wybierz operatora, usługę, telefon. Jeżeli nie bedzie twojego modelu poszukaj innego (Benq-)Siemensa z taką samą rozdzielczością :wink:

 #171741  autor: loll87
 08 kwie 2007, 14:47
Dziekuje bardzo ale skontaktowalam sie z biurem obslugi klienta i tam pan nakierowal mnie wlasnie na ustawienie reczne ustawien :) Gdyby nie to twoj link okazalby sie bardzo przydatny!


Mam tez taka uwage dla osob posiadajacych ten sam problem :) zauwazylam ze po sciagnieciu ustawien innego telefonu w adresie IP nie bylo zera przed dwoma ostatnimi cyframi :) no i trzeba wlaczyc gprs zeby wysylac mmsy! - ja o tym nie wiedzialam ale coz :P kobieta :P

 #171969  autor: MarCjaho
 09 kwie 2007, 14:13
loll87 pisze:Dziekuje bardzo ale skontaktowalam sie z biurem obslugi klienta i tam pan nakierowal mnie wlasnie na ustawienie reczne ustawien :) Gdyby nie to twoj link okazalby sie bardzo przydatny!
To co?? Skonfiguruj automatycznie a jak nie podziala to poszukamy recznego :wink: