DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #169656  autor: andro1992
 03 kwie 2007, 19:04
Kupiłem niedawno ten telefon i parę rzeczy mnie w nim rozczarowało. np. to że nie można nagrywać ani odtważać filmów video choć na wszystkich stronach pisze że można, nie można przesyłać gier java ani przez bluetootha ani z komputera przez kabel. Jeżeli ktoś z was ma ten telefon dłużej i zna się już trochę na nim to czy mógłby napisać mi czy faktycznie nie można robić wyżej wymienionych rzeczy na nim czy ja jeszcze do tego nie doszedłem.

 #169657  autor: Osk92
 03 kwie 2007, 19:15
o filmach nic nie wiem i jakoś nie chce mi się wierzyć, że przynajmniej nie da się ich odtworzyć... :| gry pewnie się jakoś da musi :!: Chociaż... teraz jest inaczej niż w siemensach.

 #169838  autor: MarCjaho
 04 kwie 2007, 07:40
A masz na kompa wgrane sterowniki?? :?:

 #169954  autor: andro1992
 04 kwie 2007, 14:36
Mam wgrane sterowniki i program do wgrywania aplikacji na telefon, który dostałem w komplecie. No ale na te 1.5 mb pamięci wewnętrznej raczej żadnego filmu nie wgram, a na karte nie wiem do jakiego folderu zrzucić (próbowałem do wszystkich i nic, nie da sie) I mam jeszcze jeden problem kolega przesłał mi grę bluetoothem i na telefonie nigdzie jej niema tylko jast w tym programie do wgrywania a z tamtąd nie da się usunąć (wyskakuje jakiś błąd) A ta gra zajmuje mi pamięć wew w telefonie. Dzięki za pomoc. :)

 #170008  autor: MarCjaho
 04 kwie 2007, 17:22
Zobacz czy gra ma rozszerzenie *.jar

 #176699  autor: vicky
 23 kwie 2007, 10:31
Słuchajcie, ja mam pytanko. Moja mama kupiła ten telefonik miesiąc temu, dzisiaj przy ładowaniu wyświetlił jej komunikat że bateria jest uszkodzona :( czy ktoś mi może podpowiedzieć co można z tym zrobić ??? Z góry dziękuję za pomoc, bo mamusia moja już ma stresa że jej ukochany telefonik nawalił.

 #176756  autor: MarCjaho
 23 kwie 2007, 14:58
Spróbuj z inna bateria. :wink: