DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #887859  autor: criss20ster
 18 wrz 2016, 20:52
Witam. Mam do Was takie pytanie mam problem z Xperia Z1, a mianowicie taki.

Jakiś czas temu dawałem do naprawy xperie z1 bo wysiadło gniazdo HF (chinch) i wymięli mi gniazdo jednakże po włożeniu karty sim nie działa dotyk wiec oddałem go znów zamówili nowy wyświetlacz i to samo wyświetlacz świeci dotyk nie działa w międzyczasie uszkodzili mi ekran , wiec pojechałem do innego serwisu i ten sam problem wyświetlacz dziala dotyk nie. Czy to uszkodzeniu uległa płyta główna i czy opłaca się to naprawić, gadałem z gościem z tego co mi uszkodził i zobowiązał się do tego ze nie chce żebym robił mu problemy chce być fair wobec mnie bo to on w końcu uszkodził ja dalej, ze zapłaci mi za nią 450 zl bo tak sprawdzałem tak chodzą lub pojadę do innego serwisu i wezmę rachunek i on mi odda koszt naprawy.

Ale teraz zastanawiam się czy nie lepiej wziąć kasę i kupić sobie nowy i tu mam do wyboru Xperie Z3 czy Z5

Bardzo bym prosił Was o pomoc.