DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #852269  autor: moncurek600
 21 lut 2016, 23:24
Witam, telefon posiadam od listopada 2014 r, zakupiony w salonie T-mobile, zawsze odpowiednio traktowany, w silikonie, nigdy nie spadł np na beton czy podłogę jedynie co to uwielbia się przegrzewać praktycznie do czerwoności...
Wczoraj wieczorem zauważyłam że jakimś cudem pękło szkło wyświetlacza w górnej części zaraz koło głośnika. Po dokładnych i bliższych oględzinach zauważyłam że na ramce w miejscu gdzie szkło odpadło czyli wewnątrz są dwa małe zadziory na metalu wystające ( są na prawdę mikroskopijne ale są). Pytanie czy jest możliwe aby te zadziory były od nowości tzn. mam na myśli winę producenta ponieważ ja nie miałam jak zrobić tych zadziorów bo są one po wewnętrznej stronie ramki.

Kolejne pytanie czy jest możliwe aby w tym modelu Sony Xperia Z3 wymienić tylko szkło, telefon działa, dotyk również, jeśli tak to jaka jest orientacyjna cena za taką wymianę i czy możecie kogoś polecić z Krakowa lub okolic.

Pozdrawiam