DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #845038  autor: Mariox35
 13 sty 2016, 19:13
Witam posiadam używany sony z3 strasznie mnie denerwuje cichy głośnik, przy rozmowie trzeba dociskać tel.do ucha np.na ulicy jak również przy odtwarzaniu muzyk, filmów też jest za cicho. Na słuchawkach jest oki. Dziala podgłaszanie. Czy trzeba wymienić głośnik na nowy i problem zniknie??? Próbowałem instalować różne programy wzm. głos ale nic nie pomaga:( Ktoś miał taki problem?? Z góry dzięki za pomoc.
 #845081  autor: Marek
 13 sty 2016, 23:53
Brat ma podobnie w swoim Z3. Po jakimś czasie użytkowania jeden zaczął grać ciszej, a potem drugi. Prawie nie słychać dzwonka jak ktoś zadzwoni. W porównaniu do mojej Z3 jest znacząca różnica. Telefon za jakiś czas pojedzie na gwarancję. Czy masz porównanie do jakiegoś innego telefonu? Może to kwestia tego, że miałeś wcześniej telefon z mocniejszymi głośnikami, bo faktycznie Z3 nie ma jakiś bardzo mocnych.

Maksymalna głośność muzyki na głośnikach powinna wprowadzać ten telefon w odczuwalne wibracje. Połóż na dłoni i poczujesz. Jeżeli tak nie jest, to jest to wina tego: używany = zepsuty.