DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #813199  autor: Kukkinia
 21 lip 2015, 05:10
Witam. Mam problem z moją xperią J. Udało mi się w niej zrobić root, ale przy próbie odblokowania bootloadera ( z którym męczyłam się już ponad miesiąc, stosując wszystkie wskazówki z neta nadal nie widział usb) komórka nie chce się włączyć. Przy próbie włączenia jest tylko bulgotnięcie i koniec. Działa tryb fastboot. Komórka padła , gdy zaakceptowałam przez super su plik wsadowy flash bootloader. Nie było mowy w opisie,żeby tego użyć, ale ja z rozpaczy użyłam. Czy coś da się zrobić, aby komórka odżyła?
 #817930  autor: maciek20
 18 sie 2015, 18:36
Hmmm, nie pomogę tym, ale cóż, tak to jest gdy to co oferuje telefon nie wystarcza użytkownikowi i zachciewa się root'a :) Zamiast zwrócić się do kogoś kto robił to dziesiątki razy i ma fachową wiedzę i zna konsekwencje jakie mogą być wskutek nieprawidłowych czynności z braku wiedzy, lepiej było zrobić to samemu, na własną rękę, nie mając świadomości czy się uda, czy nie, czy gdzieś nie popełnię błędu i co się stanie gdy mi nie wyjdzie. Amatorstwa się zachciało :P

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,