DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #808856  autor: congregate
 26 cze 2015, 20:32
Witajcie wszyscy użytkownicy forum.

Telefon dość leciwy, ale zadanie wydaje (wydawało) się proste. Chcę przegrać zapisane wiadomości MMS z telefonu na komputer lub inny telefon, ale wydaje się, że PC będzie tutaj stacją obowiązkową. Mimo intensywnych prób na różne sposoby nie udało mi się tego dokonać. Przetestowałem programy Sony Ericsson PC Suite i wbudowany w niego Sony Ericsson File Manager, MyPhoneExplorer, floAt's Mobile Agent 2, Mobile Master i nic. Telefon za każdym razem poprawnie się synchronizuje za pomocą kabla USB, ale nigdzie nie mogę odnaleźć zapisanych MMS-ów. SMS-y dla przykładu są widoczne, ale one mi w niczym nie pomogą.
Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc, jakąś radę, jak te MMS-y wydostać z tego telefonu, który po spełnieniu tego ostatniego zadania zamilknie zapewne na wieki.
Aha, zapisywanie samych fotek z MMS-a, a także przesyłanie MMS-ów dalej zwykłym MMS-em odpadają.
Dziękuję za zainteresowanie tematem.