DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #3970  autor: WuWojtas
 21 kwie 2005, 09:24
Witam!

Nie wiem, czy to odpowiednie miejsce na forum, ale lepszego nie znajdę!

Mam problem z przesiadką z Nokii 6610 na SE K700i. Spis telefonów - żaden problem - wszystko przeniosłem na kartę SIM. Gorzej z sms i mms. Mam ich dużo w archiwum i innych folderach założonych w Nokii. Za żadną cholerę nie udało mi się ich przerzucić na SIMa. Może Wy macie jakiś pomysł?

Jako narzędzia do dyspozycji mam właśnie te dwa telefony, kartę SIM oraz kompa z podczerwienią.

Pomóżcie mi co ja mam zrobić, aby przenieść a nie przepisywać tych ok. 100 smsów.

Pozdrawiam

8) Wojtek 8)

 #3982  autor: WitekT
 21 kwie 2005, 11:27
Strzelam, bo nie pamiętam dokładnie działania programów, ale...

Instalujesz Oxygene Phone Manager 2, ściągasz SMSy do programu i eksportujesz do pliku csv.

Instalujesz floAt's Mobile Agent, importujesz plik csv i wysyłasz do se///.

Z MMSami to nie wiem czy pójdzie...

 #3983  autor: WuWojtas
 21 kwie 2005, 15:07
OK! Wieczorkiem spróbuje... MMSy to mniejsza strata... Teraz musze wygooglać tego Oxygene'a

Dzieki

8) Wojtek 8)

 #3984  autor: WuWojtas
 21 kwie 2005, 16:44
O w morde!! Ale jest roboty. Format Eksportu nie jest zgodny z importem. Trzeba pousuwac niektóre kolumny... Przydałby się program do konwersji :) Ale lepsze to niż ręczne przepisywanie :)

8) Wojtek 8)

 #3990  autor: WitekT
 21 kwie 2005, 18:37
Innego sposobu to chyba nie ma...