DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #860392  autor: PBArtek
 06 kwie 2016, 12:36
Przedłużyłem umowę z Orange z odnowioną Xperią M4 aqua. Dziś dostałem telefonik, uruchomiłem, podłączyłem do ładowania i po godzinie, dwóch chciałem nim się trochę pobawić. I... nie da się uruchomić właściwie żadnej aplikacji (nawet aparatu) - próbują się one wczytać tak długo, że aż gaśnie ekran lub pojawia się komunikat "Aplikacja nie odpowiada", choć od czasu do czasu coś uda się włączyć.
Co wg Was najlepiej z tym fantem zrobić - odesłać (z racji, że mam 14 dni na odstąpienie od umowy) czy po prostu zareklamować?
 #860651  autor: mario121314
 07 kwie 2016, 19:40
Szczerze to posiadam ten telefon i jestem bardzo rozczarowany, że tak renomowana marka wydała tak kiepskiej jakości telefon. U mnie jak i u większości użytkowników jak czytałem telefon samoczynnie się wyłącza. Aby temu zapobiec nie odpalam WiFi bez potrzeby i mam większość aplikacji wyłączone. Jeśli tego nie robiłem telefon momentalnie grzał się i wyłączał - nie restartował, a wyłączał ;/.

W Twoim wypadku reklamowałbym ale to i tak nic nie da bo serwisanci nie naprawią tego, to jest błąd producenta.

Oczywiście to jest tylko moja opinia :)