DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #784708  autor: ezequiel93
 14 lut 2015, 14:59
Witam, od pewnego czasu w modelu jak wyżej pojawiają mi się następujące problemy:
- przy słuchaniu muzyki przez słuchawki poprzez walkman i jednoczesnym używaniu innych aplikacji, np. chrome, czy wiadomości sms, to zatrzymuje mi się muzyka, aplikacja walkman jakby wariuje (wystarczy czasami, że po prostu przyjdzie sms, nawet nie zdążę odblokować telefonu, a muzyka przestaje grać)
-google chrome zamyka się samoczynnie po kilkudziesięciu sekundach od włączenia
-czasami klawiatura podczas pisania sms wyskakuje z opóźnieniem

Wie ktoś jak rozwiązać te problemy? Telefon użytkowany dopiero od dwóch misięcy...
 #793911  autor: kiju26
 02 kwie 2015, 14:48
Ja co prawda mam Xperie M2 (bez aqua), ale powyższe problemy zaczęły mi się dziać jak zaktualizowałam system android do serii 4.4, nie wiem może ściągnęłam coś z wirusem, ale była to aktualizacja zalecana przez Sony. Ale, myślę, że to też, choć to paranoja, specyfika tych telefonów, bo wiele moich znajomych ma podobne problemy, a nie sądzę żebyśmy wszyscy mieli takiego pecha, że trafiły nam się wadliwe modele.

kiju