DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #877709  autor: sa
 18 lip 2016, 07:27
:D :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 18 lip 2016, 07:34 przez sa, łącznie zmieniany 1 raz.
 #877711  autor: sa
 18 lip 2016, 07:32
Wejdź w ustawienia i tam szukaj, a jak znajdziesz sprawdź wersję softu,i czy nie ma czegoś takiego jak aktualizacja,bo powinno coś takiego lub podobnego być, ludzie w końcu piszą że nowa wersja ponoć wyszła na ten model.A że ten model nie działa z nokia suite to zostaje tylko FOTA czy przez pakiet mb i gprs/edge czyli zdalne przez neta sprawdzanie i ściganie nowej wersji oraz tą samą drogą instalacja danego softu.Uwaga pakiet GB/mb lub lejek mile widziany by kosztów nieprzewidzianych nie było.

Edit jakby to by to niemożliwe to jednak jest program i za pomocą tego programu tj;
Nokia Software Recovery Tool , i kabla prosto z kompa możesz wgrać najnowszą wersję oprogramowania, z tym że najpierw zrób sobie kopie wszystkich swoich danych, bo wszystko ci wykasuje, bo przywraca telefon do ustawień fabrycznych.Program do pobrania ze strony producenta.
 #877801  autor: motov3
 18 lip 2016, 18:27
Sa rzadko to pisze, a na Telepolis - chyba jeszcze nigdy, ale poleglem pod natlokiem twoich argumentow :-) i co wiecej - mowie calkiem serio.

Sadzilem, ze jesli na smartfonie pod Symbianem jakim jest E52, nie dziala YT to co dopiero na slabszych Nokiach a tu prosze. Moze to wina softu u mnie (brand Orange) ale YT zawsze przycinal a do tego w ostatnim czasie calkowicie zamilkl mozna powiedziec - bo jest komunikat ze YT nie jest juz obslugiwany pod tym systemem.

Dlatego tym bardziej jestem w szoku ze jakies stare apki YT pod Jave dzialaja i do tego jeszcze plynnie i bez przycinek. Az sie normalnie wierzyc nie chce. Tym bardziej ze sprzetowo E52 przeciez jest mocniejsza.

Rozumiem twoje podejscie do Netu. Ale "mloda" ja swoja pierwsza komorke to juz w 97-98r kupowalem :mrgreen: Sagem-a, ale na krotko a tuz po nim Panasonica G450 :-)
Tak wiec wiesz hehe :mrgreen:

Sprobuj sobie kupic na probe jakas Lumie - 820, 735, 925 - i zobacz jak sie z tego korzysta. Naprawde niebo a ziemia, a do tego tak banalne w obsludze i nic nie musisz doinstalowywac. Sa tak banalne jak klawiszowce. Posluchaj starszego :mrgreen: Ja tez bardzo dlugo na klawiszach siedzialem a obecnie sobie tego wrecz nie wyobrazam :-)

Ps. Kurcze. Poczytam cos po necie - moze znajde jakis sposob aby E52 jednak YT odtwarzala. Bo nie ukrywam ze YT w tle jakis filmik do snu jak znalazl na sluchawkach :) Inaczej nie usne :D

Obrazek
 #877829  autor: sa
 18 lip 2016, 20:58
Motov3 może my rówieśnicy tj 75 8)
A co do twojej n52 skoro na ustawieniach od orange to może być problem chyba że ich ingerencja w system nie była w tym przypadku duża choć widziałam kiedyś i miałam w rękach k550i brandowany przez orange i kobitka właścicielka ,która zobaczyła mojego była w szoku że niby ten sam telefon a takie ogronme różnice w systemie są ,ale na symbianie chyba jednak aż tak nie kombinowało orange :?: No cóż życzę powodzenia w poszukiwaniach by uruchomić you tube :D choć serio nie możesz zasnąć bez filmika :?: ja bym po tym czymś na odmianę spać nie mogła :mrgreen: ..
A co do oferty smartfona jak mi podasz namiary na smartfona który ;
a. wytrzymuje minimum 13-15 godzin włączonego non stop odtwarzacza mp3,dodajmy to jakość rozmów i muzyki na głośniku i słuchawkach musi być przyzwoita,głośność też,a wejście słuchawkowe kontabilne z wejściem jack 3,5 od panasonica.
b. w międzyczasie z godzinke rozmów
c. około 30 minut neta
d. ma czuły i szybko reagujący dotyk i nie muli
e.doskonały zasięg i mocna antena ,bo u mnie w pracy widzę jak ludzi biegają by móc rozmawiać
To zacznę kombinować na niego kasę.Żeby było jasne nokia 206 wytrzymuje mi 4 dni a Cedar 2,5 dnia takiego właśnie traktowania wiec wiesz :wink: ..
 #877877  autor: motov3
 18 lip 2016, 23:49
No to prawie rowiesnicy :mrgreen: 79 :-)

No to sluze pomoca odnosnie smartfona.

NOKIA LUMIA 735 - doskonaly wybor na poczatek.
http://www.phonearena.com/phones/Nokia-Lumia-735_id8891

a) Playback time Mp3 86 Godzin :mrgreen: do tego wejscie Jack 3.5mm i dobra/bardzo dobra jakosc dzwieku - w zaleznosci od gustow
b) Talk time 22 godziny (rozmowy) :mrgreen: wiec bez problemu
c) ma bardzo czuly i szybko reagujacy precyzyjny dotyk (nawet opcja ultra czulosc pod rekawiczki jak pamietam), doskonaly ekran OLED (bajka jesli o kolory i kontrast chodzi), do tego system Windows Phone 8.1 - ktory lata jak blyskawica
d) wszystkie Lumie maja mocne anteny i bardzo dobry zasieg
e) NET bez problemu LTE te 30 minutek to wciagnie noskiem :mrgreen:
f) do tego WordFlow czyli pisanie smsow za pomoca jezdzenia palcem po literkach

No to trzymam cie moja droga za slowo. Kołuj kase :mrgreen:

Ps. Tak serio nie usne juz chyba bez filmu w tle, na wygaszonym ekranie - chodzi o dzwiek :) obecnie do tego celu sluzy wysluzony juz LG GT540 :mrgreen:

Obrazek