DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #857280  autor: motov3
 20 mar 2016, 13:13
Witam,

Powoli nosze sie z zakupem jakiegos drugiego smartfona - ktory bedzie spelnial swoja role w sytuacjach awaryjnych. Na codzien korzystam z Lumii 930, w ramach zapasu mam E52 - ale na niej nie sprawdze np czegos w necie itd w razie koniecznosci. A to juz powoli codziennosc.
Staruszek GT540 to juz bardziej poduszkowy YouTube na noc :)

I tak wlasnie mysle. Czy kupic jakis drugi podstawowy model Lumii - oczywiscie uzywke w stylu 520,530 czy zakupic wlasnie Nokie X Dual Sim.

Ze wszystkich systemow jakie wypuscila Nokia, nie mialem do czynienia tylko z ta hybryda Androida. Dlatego jestem ciekawy opinii jak to mniej wiecej chodzi, czy sa duze lagi itd. Wiec ze sprzetowo to polka budzetowa - ale tutaj akurat chodzi o tzw backup.

Nie chce tez wydawac zbyt wiele - poniewaz jak mowie, bedzie to smartfon tylko do dodatkowego uzytku. Gdybym chcial kupic jako drugi glowny - pewnie bym wzial nowa 550tke albo uzywke 820tke,925tke czy 735tke. Uscislijmy tutaj przedzial cenowy na 100-120zl. Wiecej raczej nie ma sensu - zwazywszy na mojego flagowca.

Dawajcie wszystkie opinie, i te dobre i te zle :mrgreen: im wiecej tym lepiej :)

Obrazek
 #859513  autor: SRT10
 01 kwie 2016, 14:08
Kupiłem taką kiedyś na prezent, zaraz po tym, jak się ukazała na rynku. Działała bezproblemowo i płynnie. Z tego co widziałem ostatnio, to działa do dziś. Na pewno jeszcze niecały rok temu się aktualizowała.