DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #2338  autor: micl
 25 mar 2005, 23:27
Mam problem z polaczeniem noki 6610i z komputerem za pomoca irdy laczacej sie przez usb... niby telefon zostal wykryty zainstalowalem sterowniki do telefonu ze strony noki i oprogramowanie Nokia PC Suite 5 i jak wlacze chociaz by Nokia Phone Editor zachowuje sie tak jak by go nie bylo... a zalerzalo by mi na tym aby skopiowac wszystkie kontakty ze starego poczciwego 6310i ktory nie mial zadnych problemow z polaczeniem sie przez ta irda podbnie jak 7250i
a jak wejde normalnie z windowsa 98se jak by mialo to jakies znaczenie... to moge sobie skopiowac galerie i tak dalej to tych plikow mam dostep ale z pogramow stworzonych przez nokie do tego telefonu nie idzie...
spotkaliscie sie moze z tym problemem... ???

 #2340  autor: WitekT
 25 mar 2005, 23:45
A czym chcesz skopiować kontakty? W jaki dokładnie sposób?

 #2341  autor: micl
 25 mar 2005, 23:55
No to polaczylem 6310i przez ta irde skopiowalem liste kontaktow na program Nokia Phone Editor i jest juz ta lista na kompie... i teraz podlanczam 6610i i program Nokia Phone Editor jej nie widzi... kiedys robilem to samo z 6210 kopiowalem na kompa a pozniej na 6310i i nie bylo takich problemow... a model 7250i jak podlanczam to tez nie ma problemow takich chociaz poza obudowa niczym sie nie rozni od 6610i

 #2342  autor: WitekT
 25 mar 2005, 23:56
Hmmm... A weź spróbuj zsynchronizować to z Microsoft Outlook - może tak pójdzie?

 #2343  autor: micl
 26 mar 2005, 00:11
własnie ze nie idzie... zaden program ktory jest z noki... ten od wykrywania telefonow widzi z noki a programy nie widza tej 6610i... moze jest uszkodzona czy cos nie wiem... ja nie wiem co z ta nokia niemal ze karzdy producent telefonow ma mozliwosc kopiowania wszystkich kontaktow huryowo przez irda lub bt a z nokia to trzeba kombinowac :/