Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Pay - mobilne płatności mogą być proste

Samsung Pay - mobilne płatności mogą być proste

LuiN 29 Września 2015 13:53

1 1

Samsung rozpoczął kampanię promującą płatności Samsung Pay. W materiałach prasowych podkreśla przede wszystkim prostotę nowej usługi.



Wystarczą trzy proste kroki zapewnia Samsung. Odblokowujemy telefon przesunięciem palca w górę, wybieramy kartę i trzymając palec na czytniku linii papilarnych (przycisk Home) przykładamy telefon do terminala. Gotowe:


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: Samsung zapowiada usługę płatności mobilnych - Samsung Pay
Zobacz: Do końca roku 200 mln użytkowników mobilnych płatności zbliżeniowych




Źródło tekstu: Samsung, wł     

w sumie: 9
  • 0

    1.  2015-09-29 14:11:13

    Ile tych systemów różnych jest już na rynku? Są dostępne w pl?

  • 0

    2.  2015-09-29 14:13:42

    Reklama dobra. Funkcja ciekawa i przydatna. Pytanie tylko jak z bezpieczeństwem środków na koncie jeżeli, ktoś zdecyduje się pożyczyć telefon na wieczne nieoddanie.

  • 2

    3. ~  2015-09-29 14:18:50  host: 212.109.132.194

    @2
    myślę, że nieprzypadkowo każą trzymać palec na czytniku linii papilarnych.

  • 0

    4.  2015-09-29 14:26:13

    Wiesz iPhone też ma czytnik linki a szło go odblokować różnymi rzeczami... Poza tym Knox został ogłoszony jakiś czas temu jako niepewny (przynajmniej tak czytałem). Ps ten telefon to S6 czy Edge?

  • 0

    5.  2015-09-29 14:30:04

    4, playonline - gdzie widziałeś te magiczne odblokowania iPhone'ów? W reklamie są różne modele, w tym S6 Edge+.

  • 0

    6.  2015-09-29 16:21:22

    @5 - czyżbyśmy czytali inne Internety? Nawet na YT znajdziesz filmy np z 5S jak można oszukać skaner. Sam nigdy nie sprawdzałem, ale i czytałem o tym parę "artykułów".

  • 0

    7. ~klubuzuki  2015-09-29 18:13:04  host: 89-74-64-190.dynamic.chello.pl

    Działa tak samo jak Apple Pay. Zbliżasz do czytnika, potwierdzasz odciskiem palca, zapłacone.
    Wszędzie gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe, to też zadziała. Sprawdzałem, czasem jak zapomnę portfela to płacę iPhonem.
    @2 - wtedy dzwonisz do banku i blokujesz kartę tak na wszelki wypadek.

  • 0

    8.  2015-09-29 18:52:16

    @klubuzuki - wydaje się jedynym rozwiązaniem, choć trochę dziwnym, że z pozoru produkty ze sobą nie powiązane mają na siebie taki wpływ.

  • 0

    9. ~123  2015-09-30 12:14:18  host: 91-145-152-132.internetia.net.pl

    Nie wiem czemu w artykule nie wspomniano o najciekawszej funkcji Samsung Pay (a dokładnie S6e+) #mianowicie emulacja paska magnetycznego (co można było przetestować na targach IFA) dzięki czemu smartfonem można zapłacić w każdym terminalu płatniczym, nie tylko tych najnowszych z NFC.

Dodaj swoją opinię