Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung zapowiada usługę płatności mobilnych - Samsung Pay

Samsung zapowiada usługę płatności mobilnych - Samsung Pay

orson_dzi 13 Sierpnia 2015 18:02

2 0

Samsung ogłosił, że usługa płatności mobilnych Samsung Pay, z której można korzystać w celu dokonania zakupów niemal wszędzie, zostanie uruchomiona w Korei w dniu 20 sierpnia i w Stanach Zjednoczonych w dniu 28 września.

Samsung Pay będzie zainstalowany fabrycznie w nowym Galaxy Note 5 i Galaxy Edge 6 Plus, a bezpłatne uaktualnienie oprogramowania będzie dostępne, począwszy od połowy sierpnia, dla wszystkich urządzeń Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w USA i Korei. Wybrani użytkownicy Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ i Note 5 będą mogli wziąć udział w beta testach rozpoczynających się 25 sierpnia.
Zaletami systemu Samsung Pay mają być:
  • Prosta obsługa - aby dokonać płatności za pomocą Samsung Pay, użytkownicy po prostu przesuwają palec w górę po ekranie, skanują swoje linie papilarne i płacą,
  • Bezpieczeństwo - Samsung Pay wykorzystuje tokeny, Samsung KNOX i uwierzytelnianie za pomocą linii papilarnych w celu zapewnienia bezpiecznych płatności i ograniczenia ryzyka związanego z bezpieczeństwem kart,
  • Praktycznie wszędzie - Samsung Pay działa zarówno z MST, jak i NFC - współpracuje z większością obecnych czytników kart. Oznacza to, że jest to pierwszy i jedyny system płatności mobilnych, który zapewnia konsumentom możliwość płacenia praktycznie wszędzie tam, gdzie można użyć karty kredytowej lub debetowej z paskiem magnetycznym.

Samsung Pay kontynuuje strategiczną rozbudowę swojego ekosystemu partnerskiego, aby zapewnić większą elastyczność, dostępność i wybór dla klientów. Samsung współpracuje z czterema sieciami płatniczych, American Express, Discover, MasterCard i Visa, dużymi bankami, w tym Bank of America, Chase, Citi, U.S. Bank i kluczowymi partnerami finansowymi, w tym Blackhawk, First Data, Synchrony Financial, TSYS i Vantiv w celu rozszerzenia Samsung Pay na Stany Zjednoczone. Samsung prowadzi również współpracę z wszystkimi firmami koreańskimi oferujących karty płatnicze, w tym Samsung Card, Shinhan Card, KB Kookmin Card, Hyundai Card, Lotte Card, NH Nonghyup Card, BC Card, Hana Card, Woori Card i Citi Card.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung pay

w sumie: 1
  • 0

    1.  2015-08-13 23:20:18

    Jedno trzeba Samsungowi przyznać, kopiować to oni naprawdę potrafią lepiej niż chińczycy :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet