Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Prawie 17 mln chętnych na Xiaomi Mi 5

Prawie 17 mln chętnych na Xiaomi Mi 5

orson_dzi 29 Lutego 2016 18:52

7 1

xiaomi mi 5 Xiaomi zakończyło pierwszy etap zapisów na przedsprzedażowe zamówienia modelu Mi 5. Chętnych jest 16,8 mln osób.



Tę liczbę chętnych udało się zgromadzić w ciągu pięciu dni. Sprzedaż smartfonu ruszy 1 marca i dostępne będą dwa warianty z 3 GB pamięci RAM, różniące się ilością pamięci wbudowanej - 32 GB i 64 GB. Możemy się spodziewać, że w ciągu najbliższych dwóch dni otrzymamy wiadomość o rekordowo szybkiej sprzedaży pierwszej partii urządzeń.




Zobacz: MWC2016: Xiaomi prezentuje model Mi 5
Zobacz: Xiaomi Mi 5 nie dla wszystkich
Zobacz: Polska przedsprzedaż Xiaomi Mi 5

W całym 2015 roku Xiaomi sprzedało 70,8 mln smartfonów, co dało firmie 5 miejsce na świecie. Tak dobry start 2016 roku może znacząco poprawić ten wynik.

Źródło tekstu: Gizmochina; wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi mi 5

w sumie: 20
  • 1

    1.  2016-02-29 19:12:52

    A i tak ludzie uważają że to nieznana firma ;/

  • 0

    2.  2016-02-29 19:33:20

    Samsung do końca marca chce wyprodukować trochę ponad 17 mln Galaxy S7 :)

  • 0

    3. ~Hotelarz  2016-02-29 19:57:12  host: ip-5-172-247-240.free.aero2.net.pl

    A co z wersją Pro 4 GB ram jest najlepsza i procek nie 1,8 ghz a 2,2 ghz.

  • 0

    4.  2016-02-29 20:48:35

    @2 tylko ze oni sa wszedzie - nawet mam ich mikrofale - kiepska

    Xiaomi jest swietne! Android na Xiaomi wymiata z MIUI

  • 1

    5. ~~~~  2016-02-29 20:52:06  host: ddm58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Posiadam najtańszy redmi 2 2GBRam. Telefon bajka, co za jakość. Miui jest mega spójne, lekkie i szybkie. Wszystko działa, dużo opcji konfiguracji. Jest ich tyle, że root jest zbędny. Do tego co tygodniowe aktualizacje. Gdyby nie xiaomi i jego miui to bym w życiu nie brał androida. Wybrałem androida tylko dla miui, bo jest super.

  • 0

    6. ~  2016-02-29 21:02:36  host: 168.235.196.116

    Zamowilem :-)

  • 0

    7. ~Panxiaomi  2016-02-29 21:23:28  host: user-94-254-178-64.play-internet.pl

    5. Miui nie jest lekkie jedna z cięższych nakładek. Nie zmienia faktu że jest świetna. Sam będę zmieniał redmi 1s na Redmi3. Ah ta bateria!

  • 0

    8. ~Outlander  2016-02-29 21:57:43  host: 178235137149.wagrowiec.vectranet.pl

    @5 Potwierdzam! Jestem właścicielem Redmi 2 Pro od tygodnia i muszę przyznać, że ten telefon wymiata. Wgrałem na dzień dobry MiuiPolska 7 i nadal znajduję jakieś ustawienia w menu, które mnie zadziwiają. Dwie karty Sim, 2 Gb Ram - ten telefon miażdży wszystkie Androidy, które do tej pory miałem, a poza jednym przypadkiem nigdy za telefon nie dałem więcej niż 1000 zł. Redmi 2 Pro kosztował 599 zł :)

  • 0

    9. ~~  2016-02-29 22:32:38  host: ddm58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 Wersja Miui7 jest lekka. Poprawili zużycie. U mnie zjada cały system tylko 600MB a reszta wolna, czyli 1.4GB.
    @8 Ja mam tak samo. Zawsze znajduje coś nowego do ustawienia. Boska jest też chmura Miui. Jak w Windows Phone :) synchronizuje co chce. Za zapłacilem 549zł + wysyłka 20zł z Polski. Mam od piątku ten telefon.

  • 0

    10. ~~  2016-02-29 22:33:39  host: ddm58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ps: dla porównania samsung j5 z 1.5GB ram zjada na dzień dobry 1GB!! Jednak miui jest mega lekkie.

  • -1

    11. ~me  2016-03-01 09:28:46  host: 194.114.62.121

    Kopia Appla i Samsunga w wykonaniu chińskiej myśli gospodarczej. Nie, dziękuję.

  • 3

    12.  2016-03-01 09:33:05

    @11, to mówisz który z nich ma telefony z ceramicznymi obudowami i aparaty z 4-osiową optyczną stabilizacją obrazu?

  • 0

    13. ~mmk  2016-03-01 12:11:33  host: public-gprs366952.centertel.pl

    i te zachwyty: "cotygodniowe aktuaizacje" lol - chyba by mnie pogrzało żebym aktualizował telefon raz na tydzień - musi to być "niezle" dopracowane.... Nikt rozsądny i dorosły kto kupuje telefon nie tylko do zabawy nie będzie aktualizował raz na tydzień i jeszcze się z tego cieszył :)

  • 1

    14. ~rotfl  2016-03-01 12:14:28  host: user-31-175-197-196.play-internet.pl

    Te telefony kupują chyba tylko gimbusy które się cieszą że tanij a wiadomo "lepsze bo tańsze", widać to nawet w komentarzach

  • 1

    15. ~mmk  2016-03-01 12:17:17  host: public-gprs366952.centertel.pl

    @1 bardzo znana w każdym gimnazjum :)

  • 0

    16.  2016-03-01 12:20:59

    13, mmk - tu chodzi o aktualizacje zabezpieczeń. Coś co HTC czy Samsungowi zajmowało miesiące.

  • 0

    17.  2016-03-01 15:16:57

    Większość tu piszących, nigdy nie miała żadnego telefonu Xiaomi w ręcę. Smutne to, ale same trole. Kto miał ten wie co to Miui i dobrej jakości telefon w przestępnej cenie. Ja mam telefon xiaomi redmi 2. I jestem zadowolony. Nie dostanę tak jakościowo dobrego ekranu, 2GB Ram, 16GB pamięci, komplet czujników, za taką cenę w sklepie w PL znanych firm.
    Nigdy już nie zmienie na coś innego. Miui to czysty soft i multum konfiguracji a do tego częste aktualizacje, które usuwają bugi, poprawiają zabezpieczenia i dodają nowe opcje. Ja jak narazie nie spotkałem się z jakimś bugiem.
    Żal mi ludzi którzy przepłacają za telefon i dostają jednorazówki bez wsparcia z kiepskim softem. A wielkie korporacje śmieją się nam w twarz, bo i tak je kupujemy.

  • 0

    18. ~xiaomi  2016-03-01 22:56:05  host: nsithb13.blokowe.pl

    Mam mi3 i ciężko się do czegoś przyczepić, ale miałem też redmi note 2 prime i tam aparat foto był bardzo słaby. Ceny są niezłe ale szkoda że aż tyle zdzieraja pośrednicy, ale zawsze jakąś tam gwarancję dają chociaż bez rewelacji.
    Rozumiem tych co mysla że no name. Mimo że sprzedali 70 mln sztuk dla przeciętnego Polaka są nie znani. Dziwię się jednak że piszą tak osoby na tym forum. To po prostu wstyd nie znać marki z top 5 światowej sprzedaży telefonów. A to ze nie weszli na rynki europejskie czyni ich gorszymi producentami?
    Nie wiem czy gimnazjalisty to kupują, bo xiaomi nie poszpanujesz. To nie iphone czy samsung że zaswiecisz ludziom po oczach. Na xiaomi nikt nie zareaguje może poza osobami którzy interesują się branżą. Jednak właśnie o to chodzi żeby kupić coś co jest dobre i zyska uznanie osoby znającej się na telefonach niż pospolstwa.

  • 0

    19. ~xiaomi  2016-03-01 22:56:11  host: nsithb13.blokowe.pl

    Mam mi3 i ciężko się do czegoś przyczepić, ale miałem też redmi note 2 prime i tam aparat foto był bardzo słaby. Ceny są niezłe ale szkoda że aż tyle zdzieraja pośrednicy, ale zawsze jakąś tam gwarancję dają chociaż bez rewelacji.
    Rozumiem tych co mysla że no name. Mimo że sprzedali 70 mln sztuk dla przeciętnego Polaka są nie znani. Dziwię się jednak że piszą tak osoby na tym forum. To po prostu wstyd nie znać marki z top 5 światowej sprzedaży telefonów. A to ze nie weszli na rynki europejskie czyni ich gorszymi producentami?
    Nie wiem czy gimnazjalisty to kupują, bo xiaomi nie poszpanujesz. To nie iphone czy samsung że zaswiecisz ludziom po oczach. Na xiaomi nikt nie zareaguje może poza osobami którzy interesują się branżą. Jednak właśnie o to chodzi żeby kupić coś co jest dobre i zyska uznanie osoby znającej się na telefonach niż pospolstwa.

  • 0

    20.  2016-03-02 10:14:00

    @up: Też mam Mi3, i wiem, że o ile drastycznie czegoś nie popsują, to mój kolejny telefon też będzie ze stajni Xiaomi. MIUI idzie swoją drogą, wiele ficzerów systemowych, które są wprowadzane w nowych wersjach Androida, w MIUI już jest od dawna. Z uśmiechem na ustach czytam rewelacje na temat Androida N, który to ma nie mieć szuflady aplikacji. Wow! Niejednokrotnie czytałem w komentarzach, że MIUI to lipa, bo nie ma AppDrawera. Jak widać, i Google doszło do wniosku, że to nikomu nie potrzebne.

Dodaj swoją opinię