Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pakiet Euro 2012 Minut

Pakiet Euro 2012 Minut

LuiN 30 Marca 2012 23:01

0 0

Do pakietów SMS-ów i megabajtów dołącza pakiet Euro 2012 Minut. Za 2012 minut połączeń do sieci Orange i na polskie numery stacjonarne zapłacić trzeba 5 zł.

Nowy Euro-pakiet Orange, podobnie jak wcześniej zaprezentowane, dostępny jest w taryfach abonamentowych Delfin, Pelikan, Pantera (abonament i mix), Korzystny w Orange dla Firm, Mix Optymalny, Firma, Meritum Bis, Nowy Pakiet dla Firm oraz ofertach na kartę: Orange ONE, Orange POP i Nowe Orange Go.

Pakiet włączyć można w dowolnym momencie okresu rozliczeniowego, niewykorzystane środki w danym okresie rozliczeniowym nie przechodzą na kolejny okres. 2012 minut wykorzystać można na połączenia do Orange i na polskie numery stacjonarne. Aktywacji dokonać można do 1. lipca - po tym terminie pakiet zostanie automatycznie wyłączony.




Pakiet Euro Cena Aktywacja
SMS na numer 312 o treści:
Stan pakietu
SMS na numer 312 o treści:
2012 minut do Orange 5 zł MINUTY ILE MINUTY
2012 SMS-ów do wszystkich sieci 5 zł SMS ILE SMS
2012 MB 5 zł INTERNET ILE INTERNET

Pakiety Euro 2012 Minut, SMS i 2012 MB mogą być przyznane klientowi przedłużającemu umowę ze 100% rabatem na okres 3 lub 6 miesięcy. Rozszerzona promocja pakietów obowiązuje od 1. kwietnia.

Zobacz: regulamin Pakietów Euro w ofertach na kartę (plik .pdf; 93 kB).
Zobacz: regulamin Pakietów Euro w abonamentach (plik .pdf; 126 kB).
Zobacz: regulamin Pakietów Euro w ofertach biznesowych (plik .pdf; 99 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 0

    60. ~Orangeworker  2012-04-01 00:51:00  host: user-188-33-23-229.play-internet.pl

    Tak, 100 sms przy doładowaniu za 5 zł :)Ważne przed 5 dni ;)

  • 0

    61. ~normalny  2012-04-01 03:40:33  host: public-gprs18430.centertel.pl

    Mam 1000 min. do Orange za 10zł na 14 dni. Więc co to za rewelacja mieć 2012 min. za 5zł na 5 dni? A 2GB netu za 5zł też jest na 5 dni? Bez możliwości przedłużenia? A czy można wykupić ten pakiet wielokrotnie? Czy działa w OFNK? Czy sumuje się z bonusem OFNK i jaki ma termin ważności wtedy?

  • 0

    62. ~mmm  2012-04-01 04:48:43  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    60@ są tacy dla których te 5 sms może nawet zabraknąć bo to tylko 20sms dziennie..A poważnie bonus gratis za doładowanie to przyjemność dla klienta która nic go faktycznie nie kosztuje to też jak się taki bonus skończy to ma zero żalu,ale 10 razy bym się zastanowiła niż wydałabym kasę na pakiet 2000sms czy minut,i to tylko na 1 sieć na dobitkę na 5 dni.Bo jakby nie patrzeć to ja muszę wydać te 5-10zł które różnie dobrze mogłabym wydać na coś całkiem innego nie koniecznie rozmowy w sieci czy sms.Ale jakby ten pakiet był na 30 dni to nawet bym się nie zastanawiała tylko go kupiła,bo tu chodzi nie tylko o bonus ,symbol ale i użyteczność takiego pakietu żeby choć w 25% się zwrócił,ale tą praktyczną stronę odrzucasz czemu?nie wiem..chcesz tylko symbol widzieć?z tym ze dla większości karciarzy to stanowczo za mało bo użyteczność też się liczy,a tu jest jednak niska chyba żeby łamać regulamin i nabijać minuty na innej karcie np darmowe minuty w playu..

  • 0

    63. ~  2012-04-01 06:11:12  host: z27-05.opera-mini.net

    swietna oferta. Na pewno skorzystam. Malkontenci, ktorzy nie uzywaja w ogole Orange niech tutaj nie komentuja

  • 0

    64.  2012-04-01 08:05:08

    W Orange One jest pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci na 14 dni. Na 30 dni wyjdzie taniej, bo coś około 21,50 zł za 2000 esków do wszystkich sieci.

  • 0

    65. ~  2012-04-01 08:57:21  host: 31.41.144.41

    @62. Oprócz regulaminu musiałabyś jeszcze złamać system bilingowy, aby wydzwonić te minuty poza sieć, gdyż są one tyko do Orange :).

  • 1

    66.  2012-04-01 09:47:14

    @DanielR, idąc twoim tokiem rozumowania powinienem teraz wieszać psy na Playu, bo dają mi 100 smsów na 5 dni, a ja wypisuje 100 smsów przez miesiąc. Również nie mam czasu na "efektywne" ich wykorzystanie. Ale ja patrzę trochę inaczej - wypiszę 10 to i tak jestem prawie 1zł do przodu (przy doładowaniu za 5zł raz na dwa miesiące to jednak jest sporo).

  • 0

    67. ~Orangeworker  2012-04-01 10:22:11  host: user-188-33-231-199.play-internet.pl

    @mmm, piszesz: 10 razy bym się zastanowiła niż wydałabym kasę na pakiet 2000sms czy minut,i to tylko na 1 sieć na dobitkę na 5 dni. Otóż SMS są do wszystkich sieci bez wyjątku, a minuty również na numery stacjonarne, nie tylko Orange. Wbrew temu co mówisz o użytkowości, to jednak ten pakiet dla pewnego grona przynosi określone korzyści. Bądź co bądź, oferta na kartę nie zamyka się na tych pakietach i daje inne możliwości. Niestety, dla dusigroszów też ciężko będzie znaleźć atrakcyjną ofertę. Przykro mi, za usługi trzeba płacić. Piszesz o bonusie dla klienta przy ofercie na kartę. W brew pozorom płacisz za niego tak czy tak, bo wykupujesz kartę, a SMS dostajesz zgodnie z regulacją regulaminów usługi. Ale też te SMS mogą przepaść i szczerze mówiąc nikt nie lubi jak mu coś przepada, wobec tego nie racjonalna jest twoja wypowiedź. Zresztą o czym mówić, to jest tylko pakiet 100 sms, dla części konsumentów mało, innych dużo.

  • 0

    68.  2012-04-01 13:09:35

    Vieslav (66), ale dla mnie też jest ważne, by korzystając z danego pakietu wyjść przynajmniej na plus, przynajmniej. Ale wolę jednak więcej, niż tylko wyjść na plus. Tylko, że nie zmienia to faktu, że 5 dni jest stanowczo za krótkim okresem, jak na pakiet z taką ilością minut. A co do Play. No jednak nie można tak bezpośrednio porównywać tych dwóch ofert. Co już i powyżej zostało parokrotnie zaznaczone (i już nie raz zresztą omawiane). W Play minuty i SMS-y po sieci masz jako dodatkowy bonus do tych złotówek z doładowania. Nie wykupujesz jednostek bezpośrednio z samego doładowania, co sprawia, że masz i bonus np. na 5 dni i całe 5 zł zostaje Ci w dalszym ciągu do wykorzystania na co chcesz, np. na pakiet kolejnych 100 minut do Play i na stacjonarne na kolejne 30 dni. Moim zdaniem jest to jednak trochę co innego. ;-)

  • 0

    69. ~  2012-04-01 22:52:08  host: 188.246.139.6.rev.vline.pl

    Jaka pozycja w Orange online? Sprawdzał ktoś?

  • 1

    70. ~mmm  2012-04-02 03:08:17  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    67@ ja nie smesuje,wiem to dziwne ale jak już to te premium,a te zwykłe sms to może 2-3 na m-c czyli bardzo rzadko,wiec na co mi ten pakiet?..a na stacjonarne to dzwonie na tak ze 2-3 razy na 2-3nr w miesiącu. I owszem gratis z playa nie jest dla mnie żadną stratą,bo ta kasa(doładowanie) przewidziana jest na normalne rozmowy do innych sieci(zresztą doładowuje więcej niż za 5zł,sporo więcej)a bonus to dla mnie rarytas-dodatek.I żeby było weselej to korzystam z innego bonusa bo mam taryfę lubię to(z fejsa i twitera też nie korzystam choć mam za darmo czyli jestem stratna?)i też nie mam możliwości wykorzystania go całego miesięcznie(1gb)bo nie mam smartfona i nie chce mieć,zwykły fon z 3g mnie całkowicie zadowala.Ale za to nie muszę kupować co m-c pakietu na neta,bo mam gratis,a kasę i tak zużyję.Może jestem wg.ciebie dusigroszem ale 100minut do playa i na stacjonarne za 5zł,całkowicie mi starcza na m-c bo najwięcej dzwonię do różnych sieci komórkowych,a pakiet wykorzystuję w całości i nie potrzebuję dopłacać do tych rozmów.

  • 0

    71. ~tpr  2012-04-02 21:40:11  host: public99400.xdsl.centertel.pl

    Poświęciłem 5 zł. Pakiet wchodzi w oddzielną zakładkę specjalną dla tego pakietu.

  • 1

    72.  2012-04-02 21:46:24

    Hmm, to dziwne bo regulamin nie zakładał że nie łączy się z pakietem POP gadane i POP Minuty. A jak się nazywa ta zakładka specjalna w Orange online?

  • 0

    73. ~tpr  2012-04-02 22:17:52  host: public99400.xdsl.centertel.pl

    Euro 2012 Pakiet Minut

  • 1

    74.  2012-04-02 23:25:48

    E to lipa a nie promocja.

  • 0

    75.  2012-04-03 21:36:22

    Aha, to już wiemy , że 4-ka z tego! :-/

  • 0

    76. ~  2012-04-07 18:15:13  host: acgv109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy te minutysą do orange czy do wszyskich sieci ?

  • 0

    77. ~  2012-04-07 18:18:36  host: acgv109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2012 pozniej wystarczy tylko je przedłurzyć na cały mc i mamay z 5zł gadanie taniej to niż ten pakiet za 20zł a minut tyle samo a jak działa to do wszystkich sieci to jnawet przebija to plalaya

  • 0

    78. ~  2012-04-16 21:51:48  host: j166237.upc-j.chello.nl

    Ad77 w jaki sposób chcesz przedłużać ważność pakietu 2012 minut ? Kupując kolejny pakiet 2012 minut? Wtedy na 30 dni trzeba kupić 6 pakietów : 6*5dni(6*5zł=30zł).

  • 0

    79. ~pyszczek  2012-06-11 13:09:22  host: 078088024015.sieradz.vectranet.pl

    słuchajcie przedluzylam umowę i babka dala mi gratis ten pakiet i powiedziala ze rozmowy darmowe te2012min DO WSZYSTKICH SIECI. ja mam miksa i nie moge przekroczyc kwoty abonamentu i dzwonie sobie do innych sieci z tego pakietu i patrze na orange ze mam 44zl przekroczonego abonamentu. jak to mozliwe jak ja nie moge przekroczyc kwoty?mam29.90zl i konie. czyzby mnie oklamała i ten pakiet jest tylko darmowy do orange? ale nie rozumiem tego bo swoj abonament juz wykorzystalam i mimo tego moge dzwonic do innych sieci za darmo a nie piwiannm bo powinno mi mowic ze brak srodkow na koncie. nie kumam tego

Dodaj swoją opinię