Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: pakiety Euro 2012 SMS i Euro 2012 MB

Orange: pakiety Euro 2012 SMS i Euro 2012 MB

LuiN 1 Lutego 2012 17:47

0 0
Wielkie piłkarskie emocje coraz bliżej, do rozpoczęcia turnieju UEFA EURO 2012 dzieli nas tylko 128 dni. Z tej okazji sieć Orange wprowadziła dziś promocyjne pakiety Euro 2012 SMS i Euro 2012 MB.

Pakiety dostępne są dla użytkowników ofert abonamentowych, mix i na kartę - zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Pakiet kosztuje 5 zł i ważny jest przez 5 dni w ofertach na kartę lub przez jeden okres rozliczeniowy w ofertach abonamentowych i mix.

Pakiet Euro 2012 SMS zawiera 2012 SMS-ów do wszystkich sieci
Pakiet Euro 2012 MB zawiera 2012 MB transmisji danych

Zobacz: regulamin promocji Pakiet Euro 2012 SMS w ofercie prepaid (plik .pdf; 89 kB).
Zobacz: regulamin promocji Pakiet Euro 2012 MB w ofercie prepaid (plik .pdf; 87 kB).

Zobacz: regulamin promocji Pakiet Euro 2012 SMS w ofercie dla klientów indywidualnych (plik .pdf; 85 kB).
Zobacz: regulamin promocji Pakiet Euro 2012 MB w ofercie dla klientów indywidualnych (plik .pdf; 81 kB).

Zobacz: regulamin promocji Pakiet Euro 2012 SMS w ofercie dla firm (plik .pdf; 79 kB).
Zobacz: regulamin promocji Pakiet Euro 2012 MB w ofercie dl firm (plik .pdf; 80 kB).

Źródło tekstu: Orange     


Dodaj do:
w sumie: 146
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~  2012-04-17 21:34:49  host: eos193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem , zamowilem 2012 mb i jest napisane , ze dopiero za niecale 2tyg. bedzie aktywowany o co chodzi lol?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139. ~OFNK  2012-04-21 12:47:45  host: public-gprs163322.centertel.pl

    Czy jak mam teraz 4GB w Ofnk/termin wychodzących 1rok i 0zł na koncie i dorzucę ten pakiet to będę miał zsumowane 6012MB i rok i 5dni ważności czy 6012MB i 5dni ważności?!?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    140. ~  2012-04-22 20:06:37  host: public-gprs260689.centertel.pl

    Czy jak mam teraz 4GB w Ofnk/termin wychodzących 1rok i 0zł na koncie i dorzucę ten pakiet to będę miał zsumowane 6012MB i rok wychodzących,czy 6012MB i 5dni ważności?!?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~  2012-04-22 20:10:34  host: 37.130.224.20

    @140 Powyższy pakiet megabajtów nie jest dostępny w OFnK :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142. ~  2012-04-22 20:20:25  host: z36-16.opera-mini.net

    136. Nie męcz się. Kup wybrany starter sieci która nie kradnie i jej używaj. A abonament jakoś przeleci te półtora roku...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143.  2012-05-08 11:19:18

    W ramach ofert Delfin w Orange, Pelikan w Orange, Pantera w Orange, Delfin II w Orange, Pelikan II w Orange, Pantera II w Orange (abonament) SMS-y z usługi wykorzystywane są po jednostkach dostępnych w ramach Kwoty Abonamentu. W ramach ofert Delfin w Orange, Pelikan w Orange, Pantera w Orange, Delfin II w Orange, Pelikan II w Orange, Pantera II w Orange (mix) SMS-y z usługi wykorzystywane są w pierwszej kolejności przed jednostkami dostępnymi w ramach Kwoty Abonamentu. Jak mam abonament to smsy z pakietu dopiero leca po wykorzystaniu srodkow z abonamentu po prostu KPINA!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146. ~Mobnika  2012-05-15 13:41:34  host: user-31-175-109-148.play-internet.pl

    A na jaki numer trzeba wysła tego sms ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147. ~JanPeter  2012-05-21 20:30:23  host: user-31-175-185-56.play-internet.pl

    Uwaga: w Nowym Orange Go nie dostaje się żadnego SMS-a o mijającym czasie pakietu. SMS informujący o końcu ważności środków nadchodzi z opóźnieniem, co grozi zużyciem środków z karty, zgodnym z taryfą 0,25 zł/50 kB!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148. ~mechaniczna pomarańcza  2012-05-23 08:38:32  host: 199.67.203.142

    POPIERAM kolegę wyżej... orange wykorzystuje to, że nikt nieinformuje o mijającym pakiecie-morał z tego taki, że za 5 minut ponad pakiet(o czym nie wiedziałem) zabrało mi 24 zł. Strach pomyśleć gdybym miał więcej na koncie. UWAŻAJCIE NA ORANGE!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149. ~malaga86  2012-06-09 09:15:39  host: user-46-112-63-89.play-internet.pl

    mi tez zabrało 24 a nawet 25 zł za pakiet transferu masakra zeby tak ludzi oszukiwać

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150. ~  2012-06-11 18:17:11  host: z14-03.opera-mini.net

    Mi kiedyś pobrało ponad 30 zł z konta ŻAL:/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151. ~oszukany  2012-06-14 09:49:51  host: public-gprs92182.centertel.pl

    A mi właśnie pobrało prawie 600 zł :((((( Masakra jak ja to zapłacę. Oczywiście o tym że skończył mi się pakiet zostałem poinformowany dopiero gdy wyłączyłem internet po godzinie czasu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152. ~  2012-07-02 11:06:37  host: public-gprs586534.centertel.pl

    działa jeszcze ta promocja???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    153.  2012-07-03 18:52:20

    Z dniem 09.07.2012 Pakiet SMSow do wszystkich sieci zostanie wylaczony. Srodki z Pakietu aktywowanego przed ta data mozna wykorzystac zgodnie z okresem waznosci

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    154. ~  2012-07-12 00:19:46  host: z50-10.opera-mini.net

    Witam, czy usługa 2012mb działa ? Wykupiłem pakiet ale nie mogę sprawdzić jego ilości :-/