Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nie czekaj na duży ekran w iPhone'ie - przekonuje Samsung

Nie czekaj na duży ekran w iPhone'ie - przekonuje Samsung

LuiN 22 Lipca 2014 16:03

6 3

iphone vs galaxy s5 Samsung nie daje Apple'owi chwili wytchnienia. Po co czekać na iPhone'a z większym ekranem, Samsung przecież ma je od dwóch lat - przekonują Koreańczycy w kolejnej reklamie.




To już kolejna reklama Samsunga w ostatnich tygodniach, w której producent porównuje swoje produkty bezpośrednio do uchodzących za prestiżowe urządzeń Apple'a. Po serii reklam tabletów, Samsung zaczął wytykać użytkownikom iPhone'ów ciągłe przytulanie się do ścian z ładowarkami, a teraz przyszła pora na pośmianie się z nowości, która prawdopodobnie pojawi się w iPhone'ie 6, czyli z 4,7-calowego ekranu:


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S5.

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: Samsung

Dodaj do:

Tagi: apple | galaxy s5 | iphone 5s | iphone 6 | reklama | samsung

w sumie: 18
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~Olek  2014-07-22 16:09:25  host: 84-10-0-226.static.chello.pl

    Spokojnie, tyle czekalim to i te parę miesięcy jeszcze poczekamy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~  2014-07-22 16:16:06  host: 245.164.186.60.broad.hz.zj.dynamic.163data.com.cn

    Wakacje szybko mina.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    3.  2014-07-22 16:21:35

    no i zaraz znowu się zaczną hejty...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~Matt63  2014-07-22 16:43:19  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Taaaak, jeżeli chodzi o samsungi to stałem się anty fanem. Posiadam aktualnie S4 Active i telefon wiesza mi się strasznie, menu ładuje się niekiedy aż 8 sekund! Telefon się grzeje a tył (plastik) rysuje się bardzo szybko. Czekam jak na zbawienie aż pojawi się iPhone 6 z ekranem 4,7 cala bo na androidzie nie da się już pracować dłużej niż 1 rok, wchodzą nowe telefony a stare strasznie zwalniają czego nie mogę powiedzieć o produktach Apple. Nie jestem wielkim fanem tej firmy jednak Samsung zraził mnie i wiele osób swoimi produktami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    5. ~  2014-07-22 17:21:37  host: public-gprs490851.centertel.pl

    Taki to ten Apple zacofany technologicznie, że nawet nie ma fablet-Ajfona... Ale przecież podobno I6 ma być w wersji 5,5 cala. Dlaczego Samsung odnosi się do zapowiadanej mniejszej wersji?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    6. ~Mar  2014-07-22 17:24:42  host: ouz5.internetdsl.tpnet.pl

    Najpierw cię ig­no­rują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    7.  2014-07-22 17:27:35

    @4 ładne kłamstewka, nawet na core plus nie występuje to co ty wypisujesz :D Nie wiem co niektórzy robią z tymi telefonami ?! Android ma swoje wady, ale twój wpis to bzdury albo kup sobie 3310.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~grand  2014-07-22 17:55:55  host: 195-43-85-195.multinet24.pl

    Ludziom S4 się tnie... Ręce opadają. Co wy z tymi telefonami robicie? :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9. ~Matt63  2014-07-22 17:58:04  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @7 - jestem realnym użytkownikiem tego telefonu, posiadam mało aplikacji, głównie listy zadań itp, w gry nie gram ale przy jednej bardzo mocno się grzał i zacinał. Tak jak już pisałem, nie jestem fanem Apple. Po prostu, wkur mnie że płacąc 2k za telefon mogę na nim rok pracować bo po tym czasie zacina się nawet przy włączaniu menu (fakt faktem, przy aktywnych innych aplikacjach). Najbardziej z nexusa 4 byłem zadowolony, zero zacięć, wszystko idealnie i serię NEXUS oraz iphone 5s mogę polecić (5 zwykła jest tragiczna - w sumie jak każda wersja praktycznie bez "s"). Wierzcie lub nie, podałem swoje zdanie i doświadczenia. Core plus się bawiłem i chodzi niekiedy lepiej niż mój z wyższej półki - ale do czasu. Aktualizację systemu opłaca się robić tylko w nexusach bo im wyższa wersja tym bardziej zacina. Ja mam 4.2.2 i czekam wciąż na jakiekolwiek wsparcie producenta dla tego modelu i wątpię że ktoś sobie o tym przypomni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    10.  2014-07-22 18:08:12

    Ruchy Samsunga są coraz bardziej rozpaczliwe. Wykorzystali osłabienie Apple po odejściu Jobsa i myślą że to będzie trwało wiecznie - nic bardziej mylnego: http://tlp.is/37b

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    11.  2014-07-22 18:16:13

    Samsung doszedł do wniosku że są lepsi, bo mają większy ekran w telefonie, niech lepiej zajmą się optymalizacja systemu, albo chociaż jej zmulonej nakładki. Dla mnie telefony wieksze niż 4.3 cala są niewygodne, ale producenci telefonów sobie wmówili, że ich kluczem do sukcesu jest większy ekran. Optymalizacja, wygoda użytowania, dobra kamera i odtwarzacz muzyczny to jest to.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-07-22 18:23:12

    @9: zwykły iPong 5 tragiczny? Bredzisz. Jest w tym momencie najlepszym możliwym wyborem, jeśli chodzi o Apple'a - 5S jest tylko marginalnie szybsza, dodaje niewiele "emejzing fjuczurów" ;), jest droższa a przy okazji ma czytniki linii papilarnych, który od iOS 8 będą mogły wykorzystywać także programy innych firm. Największa różnica to Dual LED... Czyżbyś reklamował Apple'a oficjalnie albo nieoficjalnie? :) Po raz pierwszy wersja S (speed) nie dodawała tej prędkości właśnie. I właśnie dlatego Apple przestał produkować poprzedni model wypierając go 5S-ką - pierwszy raz w historii firmy, o ile pamiętam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    13.  2014-07-22 18:30:53

    A Samsungowi najwyraźniej ziemia się pali trochę pod nogami, skoro uciekają się do takich chwytów.. pal sześć porównanie do produktów już będących na rynku, ale żeby odnosić się tylko i wyłącznie do zapowiedzi - nawet takich bliskich 100% - to już o czymś świadczy..

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    14.  2014-07-22 19:02:52

    biedny Samsung - sam nie ma nic (ciekawego) do zaoferowania, to przycina konkurencji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    15. ~Matt63  2014-07-22 19:26:08  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @ 12 - iPhone 5 z tego co wiem (od osoby z którą mieszkam i co widziałem na własne oczy) tracił zasięg strasznie na terenie Warszawy, boczny przycisk po roku przestał działać (trzeba było go w odpowiedni sposób wciskać). Po zmianie na 5s ta osoba jest bardzo zadowolona, po prostu został bardziej dopracowany. 5 i 5s bawiłem się i widziałem różnice. Działanie, oba szybkie ale największy mankament był z zasięgiem. Tak samo w 4 trzeba było telefon trzymać po bokach żeby zasięgu nie tracił a po przejściu na 4s problemu nie było. Z liniami się zgodzę, to mi się bardzo nie podoba ale skaner siatkówki też pewnie będzie udostępniał informację innym aplikacjom. Nie reklamuje go, jeszcze 2 miesiące temu uwielbiałem swój telefon i telefony samsunga. Lecz teraz wybrałbym iPhone tyle że nie chce 5s bo ma mały wyświetlacz a dla mnie najbardziej optymalny jest 4.7 cala. Fakt, drogi jest, płaci się za firmę lecz 2-3 lata można korzystać z telefonu a ceny nie spadają tak szybko jak w przypadku Samsungów - z tym akurat każdy się zgodzi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    16. ~stz  2014-07-22 19:52:55  host: 91.226.8.73

    Przyganiał kocioł garnkowi

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    17. ~oem  2014-07-23 09:34:46  host: 89-76-216-58.dynamic.chello.pl

    telefony Samsung zabija trojan android :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-07-23 11:50:43

    @Matt63: ja słyszałem o plecach w iP5 a'la wiadro, ale o magicznym uchwycie śmierci już nie. A chwilę piątkę rozważałem. W iP4 uchwyt śmierci był powszechny.. Nie chcę tego zwalać na indywidualny model, ale tak to trochę brzmi, z przyciskiem także. Mógł to reklamować, gwarancja rok ale rękojmia dwa. Skaner siatkówki - oczywiście, że będzie. Dlatego skreśliłem już parę telefonów od Apple, HTC i Samsunga. Dopóki jest wybór - nie ma problemu. Gdyby nowy iP 4,7" (z zachowaniem sensownej szerokości) miał otwarty system plików, alternatywę choć dla iTunes oraz brak skanera papilarnego, to byłby mimo ceny bardzo mocnym kandydatem. Ale nie jest i nie będzie :P Jak na razie najsensowniejszy jest Z1 Compact, wychodzi co prawda następca ("Z3 compact"), ale temat jest do rozpatrzenia :)

Dodaj swoją opinię