Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung naśmiewa się z przytulonych do ścian użytkowników iPhone'ów

Samsung naśmiewa się z przytulonych do ścian użytkowników iPhone'ów

LuiN 4 Lipca 2014 07:08

16 4

samsung galaxy s5 W nowej odsłonie kampanii reklamowej Samsunga Galaxy S5, koreańska firma wycelowała w użytkowników iPhone'ów, którzy na każdym kroku szukają gniazdka elektrycznego.




"Nie przytulaj się do ścian" przekonuje Samsung, który w modelu Galaxy S5 zastosował Tryb bardzo niskiego zużycia energii, pozwalający przetrwać aż 24 godziny na ostatnich 10% akumulatora, a także, jak zwykle u Samsunga, zachował możliwość prostej wymiany akumulatora.


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S5

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | reklama | samsung

w sumie: 64
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~Marcin  2014-07-04 13:34:07  host: user-109-243-238-80.play-internet.pl

    Simson Galaxy S5, dobre... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47.  2014-07-04 14:33:42

    @motov3: kolego, nie wciskaj kitu z tym prestiżem, bo naprawdę się odechciewa.. Trochę jakbym słyszał apfelfana.. Sam prowadzę działalność, spotkam się czasem z klientami z wysokiego szczebla, czy też na wyjazdowych szkoleniach spotykam bossów z firmy - i wybacz, ale statystycznie iPong tak wcale nie dominuje jak mówisz - co więcej, nie dominuje także takie myślenie, nie ma tego typu homogenizmu. Jest zarówno Blackberry, Soniaki, HTC, Lumie, Samsungi, Apple, Nexusy, LG, cholera - są nawet Motorole :) Przekrojowo najwięcej flagowców rzecz jasna - i największy udział mają firmy z modelami.. o lepszych materiałach: Sony, HTC, Apple. Człowiek biznesu musi mieć model, który będzie robił dobre wrażenie, co jest truizmem zresztą. Dlatego tak często widywałem Xperie (seria Z - głównie Z i Z1, choć było trochę Z2 i Z1 Compact), HTC One'y - tego- i zeszłoroczne oraz iPongi, zwykle 5, rzadziej 5S. Te modele widziałem gdzieś w 2/3-3/4 przypadków. Reszta to najczęściej Note'y 2/3, S4/S5, BB, Nexusy (głównie 5, rzadziej 4) i trochę Lumii. Oczywiście można powiedzieć, że to z zbyt wąskie spektrum, ale dla mnie taki wycinek wystarczy do obiektywnej oceny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    48. ~motov3  2014-07-04 15:42:09  host: rybka122.fucio.net

    @47. Zaczne od tego ze twoja opinia jest Subiektywna, nie Obiektywna. Chyba masz jednak jakis problem z wlasna wartoscia - jak to ktos ujal kilka postow wyzej. AppleFan, IPong ? Na tym polega dyskusja, zeby nazwy przedmiotow sprowadzac na poziom obelg ? Ciekawe. Fantastycznie ze prowadzisz dzialalnosc, nie wiem w jakiej skali i z jakimi Bossami sie spotykasz :) Jesli chodzi o moje spostrzezenia dot. firm korporacyjnych, czy tez prywatnych - to wlasciciele / wysocy managerowie korzystaja glownie z Iphone i to modeli 5S najczesciej w wersjach Gold/Silver. Baa, nawet prawnicy tychze firm korzystaja takze z modeli Iphone 5S - glownie Gold (sadze ze im sie podoba jak wyglada z zegarkiem Lacroix, no ale...).

    Spotkalem sie aby uzywano Blackberry (klawiszowe i Z10), Xperie Z1 widzialem chyba jedna i byla traktowana po macoszemu, bo wlasciciel byl zachwycony Galaxy S5. Natomiast HTC czy Lumii nie widzialem praktycznie wcale o LG juz nie wspomne. Nexusy sa popularne ale wsrod sektora IT, zwlaszcza wsrod programistow z oczywistych wzgledow.
    Fakt, zauwazylem kilka wysokich modeli Galaxy S5, ale raptem bylo ich kilka. Motoroli nie spotkalem.

    Jesli wciaz twierdzisz ze Apple nie jest synonimem prestizu, ot chociazby jak kiedys seria Vertu z Nokii - to naprawde nasza dyskusja jest bez sensu. Dla twojej informacji - Jest. Produkty jak i cala firma (dziwnym trafem Apple wrocilo znow na 1 miejsce dla najbardziej wartosciowego brandu - polecam sprawdzic.) Z czegos sie to bierze.

    I owszem jest duzo sprzetow, pewnie lepszych, skadinad czesto tanszych, bo sila marki to cos co swiadczy o pewnym postrzeganiu. Inaczej juz dawno wszyscy jezdzilibysmy Polunezami :) Bez obrazy.

    Ps. I nie mam Iphone-a racze przypomniec. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~motov3  2014-07-04 15:56:30  host: rybka122.fucio.net

    @49. Znow dziecko NEO. Postaraj sie i wnies cos wiecej do dyskusji, niz w/w przemyslenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51.  2014-07-04 16:53:23

    @motov3: zaczynasz od wycieczek osobistych bawiąc się w psychologa? Słabo to świadczy o sile Twoich argumentów. apfelfan = applefan_ , pewien troll który zwykł pisywać na Telepolis i zaogniać dyskusje na siłę. iPong to tylko żartobliwa forma, jeśli tego nie zrozumiałeś. Tyle tytułem wyjaśnienia - a teraz powiedz mi, jak to ma niby świadczyć o problemach z własną wartością? Co do detali mojej działalności, pozwól że na razie zachowam je dla siebie - niemniej Ty także piszesz enigmatycznie na tyle, że można by śmiało poddać Twoje zdanie w wątpliwość. Lacroix ma głównie srebrne modele wg mojej powierzchownej wiedzy ;) Dalej podtrzymuję takie zdanie. Synonimem prestiżu nie może być zwykły iPong (względnie "iPhone" - specjalnie dla Ciebie ;) Prestiż u mężczyzny będzie odpowednim ubiorze i w nielicznej biżuterii - spinkach do mankietów i zegarku. Telefonie? Tylko w przypadku limitowanych wersji na zamówienie, inaczej będzie zwykłym narzędziem - nieważne czy za 3 czy za 4k, skoro zarabia się co najmniej paręnaście miesięcznie. Vertu jest (a właściwie był) znacznie lepszym przykładem, choć w sumie dość komercyjnym jak na tą niszę. Oszczędź sobie kurtuazję typu "bez obrazy" po tekstach z pierwszego akapitu, nie lubię gadać z clownami. Wystarczy, że uznasz to do wiadomości, że Twój punkt widzenia może nie być jedyny słuszny i tyle. Jeśli nie potrafisz się "zniżyć" do takiej refleksji, to faktycznie - dalsza rozmowa jest bezcelowa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~motov3  2014-07-04 17:15:00  host: rybka122.fucio.net

    @51. Zaczne od tego, ze przytoczylem twoje slowa - nie moze byc zatem mowy o wycieczkach osobistych. I nie rozumiem twoich zartow - na poziomie IPonga. I zapewne wiekszosc ludzi obecnych tutaj, tez tego nie zrozumiala. Nie interesuja mnie detale twojej dzialalnosci. Twoja wiedza najlepiej o tym swiadczy. Chociazby wzmianka o firmie Lacroix. Tylko srebrne kolego ? Polecam jednak okuliste. Seria Les Classiques zlota 111, czarna 122, serie Miros, Pontos. dlugo by wymieniac. W koncu jestes znawca. Vertu nazywasz przykladem komercyjnym ? Seria stworzona tylko dla najbogatszych, zreszta ceny w swoim czasie same przemawialy.
    Nie rozumiesz najprostszych kulturalnych odniesien. Dodatkowo urzadzasz sobie wycieczki osobiste - Clown - Brawo. Piszesz duzo, ale tak glupio - ze naprawde ciezko tego nie skomentowac. Masz racje - nie dojdziemy do porozumienia - Kapitanie Planeta ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53.  2014-07-04 18:04:56

    Przytoczyłeś i zinterpretowałeś - także nie uchylaj się, że zacząłeś od oceniania tego, czy mam problemy z własną wartością. To nic innego jak wycieczka osobista, także teraz się nie uchylaj. Oszczędź sobie także demagogię i totalitaryzm - niech każdy wystosuje swoją własną ocenę moich żartów. Jak wspomniałem, o Lacroix mam powierzchowną wiedzę - widać nie zauważyłeś tej wzmianki - zatem jakim znawcą? Vertu jak najbardziej był (/jest, bo został przejęty) przykładem komercyjnym, bo był tłuczony masowo - natomiast limitowane serie innych firm, na ZAMÓWIENIE, przebijały cenowo i jakościowo tą markę, która jak na tą niszę mogła być śmiało nazwana mainstreamem. Po raz kolejny nie zauważyłeś, że nie mówiłem o Vertu w skali całego rynku, a jedynie samej niszy. Last but not least - powiedziałem, że nie lubię gadać z clownami - skoro sam potraktowałeś to jako wycieczkę osobistą, to widać coś jest na rzeczy ;) Jak dla mnie EOT, idź czepiać się kogoś innego :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    54. ~JustMe  2014-07-04 18:10:12  host: 92.40.249.131.threembb.co.uk

    IPhone to najbardziej pożądany telefon w biznesie? Hahahaha, nie kpijcie!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~motov3  2014-07-04 19:07:04  host: rybka122.fucio.net

    @53. Przytoczylem twoje slowa, a interpretacja jest zdolnoscia kazdego myslacego czlowieka, w koncu ucza tego juz w podstawowce. Nie rozumiem co ci zatem nie pasuje. Demagogia i Totalitaryzm ? No, musze przyznac ze to Nowa Jakos na Telepolis. Wskaz zatem moje cytaty - ktore w twojej ocenie sa Demagogia, a jeszcze lepiej te - ktore swiadcza o Totalitaryzmie, bo chyba nie rozumiesz stosowanych przez siebie slow. Kolego chyba zbyt duzo sie naczytales Orwella.
    Vertu zostal stworzony jako marka eksluzywna na samym poczatku glownie z mysla o rynku rosyjskim. I jako marka ekskluzywna - posiadal w wiekszosci modele na indywidualne zamowienie (wysadzane brylantami, zlotem), a reszta modeli byla dostepna dla pozostalych smiertelnikow - nazwijmy. Trudno tu zatem mowic o komercji, skoro jego podaz byla ograniczona, a popyt byl kreowany tylko przez waskie grono bogaczy. Chyba nie rozumiesz slowa komercja. Z
    reszta kolejny raz czegos nie rozumiesz. Na rzeczy jest natomiast to, ze mierzysz innych ludzi swoja miara. Skoro innych uwazasz za clownow, zapewne sam nim jestes. A twoj niezwykle plytki poziom sarkazmu, ktory tutaj objawiasz, moze robil wrazenie na kolegach podczas wypijania browarka pod budka z piwem, ale to troche nie ten poziom.
    EOT. Od dzis bede zwracal wieksza uwage na to co gdziekolwiek piszesz, bo prezentujesz ewidentnie zjawiskowy poziom wypowiedzi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~JustMe  2014-07-04 20:14:47  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginm.net

    @55
    Nie czytałem wszystkiego, bo mi się nie chce, zazwyczaj czytam wartościowe teksty...ale czyżbyś był następca Applefana chwalac pod niebiosa Apple?
    Nie porównuj iPhone "nabitego" na diament czy wsadzonego w Złoto do prawdziwych zabawek bogaczy jakim są np auta z górnej półki produkowane na specjalne zamówienie a omówienie wyposażenia czy koloru samochodu odbywa się w siedzibie głównej McLarena a wszystko na koszt firmy łącznie z przelotem I hotelem...
    IPhone to tylko telefon, mający wiele wad, z telefonem biznesowym nie ma nic wspólnego. Widocznie w Polsce jest to telefon biznesowy, ale jaki kraj taki telefon.
    Oczywiście, jeśli ktoś nie potrafi spać myśląc o iPhone niech sobie kupi, czemu nie. Każdy ma to co chce. Wydając na telefon 500-700 funtów ma się wybór , to samo dotyczy np samochodów.
    I to jest zabawne, żadne chyba forum samochodowe nie ma tak wrogiego podejścia do innych marek, kazdy.ma to co chce. Umówmy się, mówimy o telefonie a nie o rezydencji z kortem I basenem czy też o aucie za 3000000 złotych....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2014-07-04 21:49:41

    @motov3: krótko - to Ty wrzuciłeś rozmowę na inny tor przez wycieczki osobiste (które teraz nazywasz interpretacją), nie dało się widać rozmawiać stricte merytorycznie. iPhone jest symbolem prestiżu chyba w krajach trzeciego świata, żeby podsumować twoje twórcze wywody. Tylko i wyłącznie CIEBIE uważam za clowna - idź się bawić w swoim cyrku (choćbyś miał cyrk pod budką z piwem - ciekawe, że znowu walisz wycieczką osobistą, nie potrafisz widzę inaczej - współczuję..) Na dłuższą metę rozmowa z takim toksycznym typem jak ty jest tylko stratą czasu. Zatem bywaj i baw się dobrze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~Singel  2014-07-04 21:57:28  host: dyg3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam 3 smartphone,3 firm i każdy ma swoje wady i zalety.Obecnie używam i iPhone 4,jako główny telefon,mam go za zeta od Orange,jest noszony w etui,więc nie wdać co to jest,chya że ktoś się przyjrzy.Zaleta tego telefonu,to szybka praca mimo już "wiekowej" konfiguracji.Jest to na pewno zasługa iOS,który powaznie zawiesił mi się 1 raz przez 2 lata.Mam też Samsunga Glaxy SIII,który również uważam za bardzo dobry telefon,ale wadą jest Android nafaszerowany Javą.Zwiechy się zdarzały znacznie częściej niz na IPhone.Telefony z Androidem zamulają się podobnie jak Windows na desktopie.Po pewnym czasie trzeba zrobić reset do ustawień fabryczny.Jesli chodzi o czas rozmów i trzymanie baterii,to stary iPhone bije Samsunaga na głowę.Mam też tablet Samsung Galaxy S7,również mulisty Android dobija to urządzenie.Mam też LG Swift D3,którego trzymam dla niepowtarzalnych zdjęć i filmów 3D.Urządzenia Apple są z najwyższej półki.Nie ma niższej półki od Apple.Ktoś powie,że sprzedają komputery ze słabą specyfikacją za duże pieniądze,owszem to prawda,ale ich systemy są szyte na miarę,działają i wyglądają perfekcyjnie.Ostatnio w Media Markt,wystawili iMac - ki i nie mogłem się od nich oderwać.Niesamowity ekran,obudowa,klawiatura i dotykowa myszka.Wszystko intuicyjne i logiczne.Na codzień używam Kubuntu i Linux Mint z Cynamonem,dlatego obługa iMac nie stanowi dla mnie problemu,podobnie jak obsługa wszystkich Windowsów.Z tymi gniazdkami i iPhone to ściema,nawet mój dłużej trzyma od Samsunga.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~Astral  2014-07-04 22:44:01  host: n06-05-07.opera-mini.net

    Ad 34. Sorry, że odpowiadam teraz ale wcześniej trafiło mi się pile zlecenie i dopiero teraz się odrobiłem :-)
    Ad rem: Sam bzdury pleciesz! "System w smartfonie powinien być jak najprostszy"??! ha ha ha co za herezje tu głosisz! Gdyby rzeczywiście chodziło o najprostszy OS to na rynku królowałby nokiowy S40 :-) - prosty i intuicyjny system na tradycyjne, tanie telefony z klawiatura alfanumeryczną. Mylisz system operacyjny z interfejsem - a to na twoje nieszczęście nie jest to samo :-) Poza tym w dzisiejszych czasach, gdy mobile OS-y muszą zarządzać całą masą rozbudowanych funkcjonalności, wyposażenia i gadżetów (np. wielordzeniowe procesory, GB RAM-u, NFC, asystent głosowy, barometr, pulsometr, czytniki linii papilarnych, współpracujące "zegarki" itp. itd.) pisanie, że niby "System w smartfonie powinien być jak najprostszy" to kompletne nieporozumienie, dodatkowo świadczące o słabej orientacji w tematyce.
    Jeśli chodzi o samą intuicyjność to nie jest ona cnota samą w sobie, nie ma też jednego wzorca, czy też uniwersalnego standardu intuicyjności - jest to cecha odbierana indywidualnie i różnorako, a także zależna od wcześniejszych doświadczeń, wiedzy oraz inteligencji użytkownika. Intuicyjność nie jest też warunkiem sine qua non sukcesu, zaś w przypadku zaawansowanych urządzeń producent musi zachować równowagę między intuicyjnością, a funkcjonalnością, inaczej stworzy smartfon prosty i intuicyjny jak młotek, ale równinie mało funkcjonalny. :-)
    Śmieszy również twój przykład z biznesmenem, którego głównym zmartwieniem po kupnie smartfonu jest to jak zrobić roota ;-) Tak przy okazji biznesmen biznesmenowi nie równy i nie ma jednego kanonu biznesmena. Na dodatek iPhone jest bardziej popularny wśród kadry menadżerskiej (menadżer nie jest synonimem biznesmena!) , a nie wśród biznesmenów w ogóle - bo np. biznesmenowi prowadzącemu warzywniak, warsztat samoc

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~Astral  2014-07-04 23:06:55  host: n06-05-07.opera-mini.net

    ...bo np. biznesmenowi prowadzącemu warzywniak, warsztat samochodowy, czy jeżdżącemu na TAXI do biznesu wystarczy zwykły, prosty telefon komórkowy, nie potrzebny mu do szczęścia smartfon, a już na pewno nie mało ekonomiczny iPhone :-)
    Kontynuując - nigdzie nie pisałem, że prestiż posiadania równa się lans! Naucz się czytać ze zrozumieniem!
    Sam zaplatałeś się w zeznaniach odnośnie lansu i prestiżu, że śmiać się chce z tych twoich teorii na temat "osoby sprofilowanej", czy też omijanie lansu za pomocą dużej ilości pieniędzy ha ha ha ha ha Czyli według ciebie jak ktoś jest bogaty to już się nie lansuje? :-)
    Poza tym zapominasz o promowaniu różnych produktów przez wspomnianych celebrytów i gwiazdeczki, jak również o lokowaniu produktów w ich filmach, czy teledyskach - chyba nie powiesz mi że fanki (niech ci będzie, że te bogatsze, które nie muszą brać na niego kredytu, czy kasy od rodziców) Bibera kupują iPhone-y nie dla lansu tylko dlatego, że jest on - tak jak kiedyś Jobs - guru w dziedzinie nowych technologii mobilnych ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~Astral  2014-07-04 23:13:42  host: n06-05-07.opera-mini.net

    Ad 38. W skrócie - nadal nie potrafisz ze zrozumieniem odczytać moich słów.
    Poza tym po tym twoim komentarzu mam wrażenie, że ty i niejaki motov3 to ta sama osoba - podobny styl pisania i argumentacji, a nawet formatowania tekstu.
    Tak wiec moje zdanie w tym temacie już znasz/znacie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    62. ~elf  2014-07-06 01:15:58  host: aato237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O boshe... jaka dyskusja. Sam mam od 2,5 roku lumię 800, nie zawiesza się, bateria nadal wytrzymuje ponad dobę. Korzystałem przez miesiąc z IPhone 4S, nie spodobał mi się.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~cezar  2014-07-14 23:24:11  host: n13-03-06.opera-mini.net

    W Samsungach Galaxy s2, s3 czy s4 oraz Apple iPHONE 4s, 5s działa usługa informacji ze stacji bazowych czy te telefony są tak ubogie, ze nie mają cell info kanał 050 ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64.  2014-07-22 12:03:52

    @63
    to działa tylko w 2g. przełącz się na ten tryb i zobacz czy coś się wyświetli.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    65.  2014-07-22 13:57:34

    Pokazali jak gość wymienia baterię, ok do Iphona są power banki i też nie ma kłopotu... Reklama mnie jednak rozbawiła mimo, że mam iphona ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    66. ~Nick  2014-07-22 14:09:18  host: 81.219.84.18

    @65 Do Samsunga (czy ogólnie do telefonów) też są power banki.

Dodaj swoją opinię