Strona 1 z 1

[DOWOLNY] Oferta dla dwóch osób

Post:12 lut 2019, 18:02
autor: Kukudor
Cześć, pewnie takie tematy już się kiedyś przewijały ale może zmieniły się co nieco oferty po nowym roku a ja nie jestem na bieżąco. Może zacznę od tego co w tej chwili posiadam razem z żoną i czego wymagamy.
Ja: od kilku lat w Mobile Vikings 25 zł nolimit, uzbierałem już ponad 160 GB, ogólnie jestem zadowolony z sieci ale co kilka dni mam problem z zasięgiem, problemy z połączeniem się. LTE raz mam raz H+ a nawet 3G.
Żona: niedawno przeniosła się do Virgin i od samego początku ma problemy z internetem i doładowaniem paczki internetu. Będąc w macierzystej sieci internet mimo tego, że jest ustawiony na LTE to ona posiada 2G! Dziś w ogóle się nie słyszeliśmy jak dzwoniłem, nie wiem po której stronie wina.
Czego oczekujemy: najlepiej oferty, która co miesiąc będzie nas kosztowała max 40 zł, nie muszą być no limity, żadne z nas nie wisi na telefonie i nie rozmawia po kilka h dziennie. Zależy nam na stabilnej sieci i cały czas zastanawiam się czy podziękować w końcu Play i sprawdzić Plusa, Orange lub Tmobile. Nadajniki w mojej miejscowości są od wszystkich operatorów. Jeśli chodzi o internet to minimum po 10GB.

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:12 lut 2019, 20:09
autor: macc

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:12 lut 2019, 21:11
autor: Kukudor
Nawet spoko oferta tylko nie bardzo chcę się związywać umową :( no i tylko 10 GB do podziału.

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:13 lut 2019, 09:22
autor: sylwekZolkusza
Kukudor pisze:
12 lut 2019, 21:11
Nawet spoko oferta tylko nie bardzo chcę się związywać umową :( no i tylko 10 GB do podziału.
Nju, przez pierwsze pół roku włącz wyższy wariant za 39 zł plus 9 zł po pół roku możesz Samodzielnie zmienić na 29 zł plus 9 zł abonament na czas nieokreślony.
Szczegóły, 690 300 400

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:13 lut 2019, 12:46
autor: rymi

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:18 lut 2019, 11:15
autor: neotele
Kluczowa sprawa, to stan zajętości nadajników w miejscu, w którym przebywasz.
Operatorzy co jakiś czas inwestują i modernizują nadajniki, jeśli w dany miejscu jego obciążenie jest za często zbyt duże. Może sprawdź, czy przypadkiem operator nie planuje zrobić modernizacji w twojej lokalizacji.

Jeśli chodzi o ofertę, to:
- jeśli w twojej lokalizacji nie ma problemów z a2mobile (nadającym na nadajnikach aero2, w drugiej kolejności - Plus) to rozważyłbym ofertę a2mobile za 19,90 zł (no limit + Internet z akceptowalnym lejkiem po 5/10/15GB) na głowę (lub taniej, jeśli np. nie wysyła się dużo SMSów, i weźmie się pakiet Rozmowy i Internet za 15,90 zł);
- jeśli masz dobry zasięg w Plus, to Pakiet Studencki w Lajtmobile (no limit + 10GB) za 19,99 zł na osobę.

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:18 lut 2019, 11:58
autor: piotrzet
neotele
Z akceptowalnym lejkiem dla ciebie. Może jemu po 5 GB już 3 Mb/s nie będzie odpowiadać? Po za tym kolejny minus tej oferty to brak HDVoice. O tym również warto wspomnieć. Oczywiście mowa o a2.

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:18 lut 2019, 21:30
autor: Kukudor
Zastanawiam się właśnie nad przeniesieniem 2 numerów do Lajtmobile. Z zasięgiem nie powinno być problemu. W pracy często gęsto przełączam się właśnie na Plusa, gdy internet w Play ledwo zipie. Z drugiej strony Nju ma fajną ofertę tylko szkoda, że ten internet jest współdzielony i może mi nie wystarczyć. Sam zużywam około 10GB miesięcznie, a dojdzie jeszcze zużycie od mojej połówki :) A2 niby fajnie ale ten spadek internetu trochę boli.

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:18 cze 2019, 11:25
autor: Kukudor
Cześć, czy od lutego coś się zmieniło w kwestii ofert na kartę lub abo z umową na czas nieokreślony? Od tygodnia testuję zasięg plus i jestem mile zaskoczony. Internet szybszy niż w play, zasięg jest bardzo dobry. Jeszcze muszę sprawdzić Orange bo tylko tych 2 operatorów biorę pod uwagę. Podoba mi się oferta w Plush tylko że abo na czas nieokreślony ale jak dla mnie trochę mało GB, żonie by wystarczyło te 10GB. Z kolei Lajt Mobile ma ofertę dla duetu tylko nigdzie nie mogę znaleźć czy te 30GB jest na dwoje czy na każdy numer.
Czy w abo na czas nieokreślony są jakieś dodatkowe opłaty za aktywację?

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:18 cze 2019, 14:40
autor: antekwars
Ja polecić mogę ofertę Plusa jeśli masz zasięg dobry. Plush abo abonament na czas nieokreślony wersja umowy aktywacja bezpłatna przy dwóch numerach mamy duet cena spada do 20 zł za jeden numer z 25 i masz kupę internetu i nolimit reszta. Wraz ze stażem paczka internetu wzrasta i masz osobny pakiet dodatkowe 10 giga na youtuba tylko więc główny internet zostaje na przeglądanie reszty internetu facebook także nie pobiera danych z głównego pakietu
https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert

Ewentualnie zobacz ofertę premium mobile, którego właścicielem jest ten sam Pan co plusa ale tu jest aktywacja i nie ma za granicą darmowego roamingu.
https://premiummobile.pl/abonament-rodzinny/

Re: Oferta dla dwóch osób

Post:19 cze 2019, 09:21
autor: Kukudor
Temat do zamknięcia. Wybrałem ofertę dla dwojga w Plush. Dzięki

Re: [DOWOLNY] Oferta dla dwóch osób

Post:08 lip 2019, 19:55
autor: Kukudor
Niestety przez moją nieuwagę, a także przez niedoinformowanie mnie przez pracownika PLUSH o tym, że muszę mieć oba numery na siebie zarejestrowane aby skorzystać ze zniżki po 5 zł za każdy numer ;/ Moja strata.
Po pozytywnych testach zasięgu z Orange razem z żoną zdecydowaliśmy się przejść do Orange free na kartę. Doładowania chcemy robić po 25 zł za numer. Z mega długiego wątku o ofnk wiem, że jest wiele opcji doładowań, bonusów itp. tylko, że tego nie ogarniam. Czy doładowując za 25 zł mam sobie jakiś pakiet wykupić?
Proszę doświadczonych w temacie ofnk o wyjaśnienie jak najlepiej przenieść 2 numery, które są zarejestrowane na 2 osoby w Plush Abo L, aby skorzystać z dodatkowych bonusów w ofnk.

Re: [DOWOLNY] Oferta dla dwóch osób

Post:13 lip 2019, 16:39
autor: Archi334
Myślę że warto się zastanowić nad
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/roz ... a-25zl-mc/
Po 3 miesiącach można włączyć skarbonke(chociaż jeśli przenosicie numer to od razu). Raz na rok pakiet wyjdzie za free. Mozna tez doładować dużymi nominałami wtedy też są bonusy pomniejszające cene.