Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z VI dnia

Zwycięzcy konkursu z VI dnia

WitekT 16 Września 2014 21:49

5 1

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z VI dnia, kiedy to należało podać jak najmniejszą liczbę, którą poda jak najmniej osób.




Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik Jaro070 (jako jedyny podał 32). Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy Pragmatyk (35) oraz ms93 (38).


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 45
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-09-17 07:26:26

    @25 a skąd. Raczej daleko. Wtedy by wygrał ktoś inny z wyższym numerem

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    28.  2014-09-17 08:32:05

    32 nie jest liczbą pierwszą DEBILE

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2014-09-17 08:35:18

    snajper - a o co chodzi z tą liczbą pierwszą?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    30.  2014-09-17 08:40:38

    W przykładzie było o najmniejszej liczbie PIERWSZEJ - takiej która dzieli sie przez 1 i samą siebie np - 1 2 3 5 7 i jestem niemal pewien że w zadaniu konkursowym również należało podać jak najmniejszą liczbe pierwszą a tu zonk - wygrało 32 :P (32 dzieli się na 1,2,4,8,16 i 32)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    31.  2014-09-17 08:49:19

    snajper - czytałem zasady tego konkursu - nie pamiętam słowa o liczbie pierwszej, natomiast o najmniejszej liczbie z najmniejszą liczną "wskazań" - owszem ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    32.  2014-09-17 09:04:47

    nie wiem niech się Witek ustosunkuje do mojego wpisu - o jaką liczbę chodziło. Przez to że każdy konkurs jest edytowaną wiadomością z poprzedniego konkursu nie ma nawet jak sprawdzić regulamin tej poprzedniej akcjji - w przykładzie który był na stronie na pewno były podane liczby pierwsze i na 90 % w xzadaniu konkursowym chodziło o to samo - podanie jak najmniejszej liczby pierwszej któą poda jak najmniej innych użytkowników

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    33.  2014-09-17 09:08:53

    Kolego Snajper116 tak się rodzą niedomówienia.Nie chodziło o żadne liczy pierwsze a NATURALNE większe od 1.Dziękuję

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    35.  2014-09-17 09:12:52

    Za słowo oszustwa już można iść do sądu wiesz? Jak masz trochę wiedzy potrzebnej do obsługi google cache to proponuję jej użyć.Była mowa o liczbach naturalnych

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    36.  2014-09-17 09:24:09

    Artur Golonka: być może powinieneś pójść do okulisty, bo była mowa o liczbie naturalnej z przedziału

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    37.  2014-09-17 09:25:37

    snajper116: zawsze trzeba ostrożnie używać słowa "debil", bo w pewnych wypadkach wychodzi się samemu na debila - tu mamy do czynienia z takim przypadkiem. Mowa była o licznie naturalnej, a nie pierwszej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    38.  2014-09-17 09:27:56

    Nie liczba pierwsza a osoba pierwsza.... Pierwsza osoba, która poda najmniejszą liczbę NATURALNĄ podaną najmniejszą ilość razy wygrywa. Do konkursu dołączyłem parę minut po 9 i słowa o liczbach pierwszych nie było.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2014-09-17 09:29:09

    @36 dziś też będzie konkurs? Bo słowa o następnym nie było wczoraj, ale na początku pisaliście o 10 dniach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2014-09-17 09:42:20

    To sie nazywa cisza przed burzą ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~Calm7  2014-09-17 09:45:35  host: n07-06-06.opera-mini.net

    Maniek. Trochę potrwa zanim to wszystko przeczytają, to nie takie hop siup jak w rządzie :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2014-09-17 09:48:27

    @ up a co ma czytanie do dzisiejszego konkursu :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    43. ~rrrrr  2014-09-17 09:49:25  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    Dzisiejszy konkurs polega na tym by znaleźć gdzie jest konkurs ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    44.  2014-09-17 10:00:57

    @37, @38, naprawdę uważacie, że oni widzą różnicę między liczbą pierwszą, a liczbą naturalną? :D Dla niektórych kwadrat nie różni się od prostokątu, kula od okręgu, liczba całkowita od rzeczywistej, bądź naturalnej, a liczba naturalna od liczby pierwszej ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45.  2014-09-17 10:01:16

    43, rrrrr - już jest odsłonięty w zakładce artykuły.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    46.  2014-09-17 10:07:59

    @45 za udzielenie odpowiedzi w komentarzu zostajesz zdyskwalifikowany.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47.  2014-09-17 16:39:35

    Wygrałem? Świetnie! Ciekawe czy S5 okaże się dla mnie lepsza niż Jolla oraz N9.

    @11 Jeżeli miałeś Nokię E72, to chyba kojarzę. @26 Możesz mi nie wierzyć, ale wybrałem zupełnie losowo :p

Dodaj swoją opinię