Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

WitekT 9 Września 2014 09:02

18 3

TELEPOLIS.PL obchodzi właśnie 10-te urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkursy, w których można wygrać 10 Samsungów Galaxy S5.






Przez 10 dni, codziennie pojawi się jeden, szybki konkurs (albo sprawnościowy, albo pseudolosowy, albo testujący wiedzę), w którym wygrać będzie można smartfona Samsunga i 3 Konta Premium ważne 3 miesiące. Link do aktualnego wyzwania znajdziecie na belce powyżej. Aby wziąć w nim udział, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem i być zalogowanym.

A z okazji tej pięknej rocznicy, postanowiliśmy podzielić się z Wami historią TELEPOLIS.PL. Jej pierwszą część możecie przeczytać w felietonie 10 lat jak jeden dzień.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 53
  • 1

    33.  2014-09-09 10:04:55

    kitas5: wszystkie są zapisywane, ale wybieramy najlepszy.

  • 1

    34.  2014-09-09 10:11:30

    fajny konkurs - muszę syna poprosić żeby się pobawił, w memory jest ode mnie zdecydowanie lepszy :)

  • 1

    35. ~sumix  2014-09-09 10:11:54  host: 195.136.40.12

    oj pamietam jak sie z fkn.pl (przed wykupieniem) przeniosłem na gol i telepolis - Gratulacje załogo TP.

  • 1

    36. ~tomek  2014-09-09 10:13:10  host: abet190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo sympatycznie. gratuluje i wszystkiego dobrego! nie rozumiem narzekania tutaj, doszukiwania się spisków, tych pesymistów, nie wiem co wam ubędzie z racji tego że jest organizowany taki konkurs.

  • 2

    37.  2014-09-09 10:17:02

    ~tomek - bo Witek powinien pewnie im z okazji rocznicy bez konkursu do domu przysłać gadżet ;-)

  • -1

    38.  2014-09-09 10:18:31

    Konkursy z nagrodami to śliska sprawa... Jeden portal bardzo na tym stracił ;-)

  • 2

    39.  2014-09-09 10:26:09

    Gratulacje :) 10 lat robi wrażenie. Prawie cały czas trzymaliście wysoki poziom. Ostatnio trochę z tym gorzej, ale wierzę, że wrócicie do formy, czego wam życzę :)

  • -2

    40. ~  2014-09-09 10:55:49  host: apn-46-215-15-160.dynamic.gprs.plus.pl

    Jedyny sprawiedliwy konkurs to taki w którym człowiek niczego nie ocenia i na nic nie wpływa - np. przepisywanie kodów CAPTCHA....

  • 1

    41.  2014-09-09 10:57:09

    @40, mam wrażenie, że się trochę pomyliłeś i chodziło ci, że "Jedyny sprawiedliwy konkurs to taki w którym " - i tu zmiana. "ja wygrywam". Mylisz się ;)

  • 2

    42. ~hans  2014-09-09 11:04:39  host: user-94-254-192-126.play-internet.pl

    jak konkurs będzie tak solidnie przeprowadzony jak informacja o Plush "do wszystkich"... to dziękuję.

  • 1

    43. ~  2014-09-09 11:10:22  host: apn-46-215-15-160.dynamic.gprs.plus.pl

    @41 Tak to tylko Twoje wrażenie. Fakty są takie: 1. System CAPTCHA ogranicza BOTY. 2. Świetnie sprawdza zręczność i spostrzegawczość człowieka, a tym samym w całości spełnia kryteria konkursu zręcznościowego. Gwarantuje wyniki zrobione przez człowieka.

  • 1

    44. ~  2014-09-09 11:11:22  host: apn-46-215-15-160.dynamic.gprs.plus.pl

    @38 Który portal ?

  • 1

    45. ~betsy  2014-09-09 11:27:40  host: n08-08-08.opera-mini.net

    Jak ten czas leci... Gratulacje, Witku i ekipo. Dzięki za mijające właśnie 10 lat i życzenia kolejnych dziesięcioleci :-) Oby było o czym pisać!

  • 0

    46.  2014-09-09 11:39:52

    Spokojnie, ludzie. To nie ostatnie zadanie konkursowe przecież.

  • 1

    47. ~Mac  2014-09-09 13:21:52  host: 77-253-48-171.adsl.inetia.pl

    Mi brakuje tego że z Witka nie zrobiliśmy celebryty o którym można by poczytać na pudelkach, blogach modowych itp miejscach... ;]

  • 1

    48.  2014-09-09 13:28:31

    @47 Wiesz... wszystko przed nami :P >

  • 2

    49. ~jarko  2014-09-09 15:33:48  host: 213.158.221.31

    100 lat Telepolisie :)) Nie zmieniajcie się! :) Czytam Was jakieś 4-5lat i dzięki Wam oszczędziłem dużo na usługach telekomunikacyjnych :)

  • -1

    50. ~Zakrza  2014-09-09 16:44:23  host: efl245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10 lat i z roku na rok gorzej.

  • 0

    51.  2014-09-09 19:01:46

    Siemka.Co prawda jestem zarejestrowanym czytelnikiem ,,Telepolis'' dopiero od jakiś 1.5 miesiąca,to czytam Was od trzech lat codziennie,dostarczacie wiele cennych newsów i testów.Życzę Wam przynajmniej następnych 10 lat i dziękuję za Waszą pracę włożoną w ten portal.Tak trzymajcie.Pozdrawiam.

  • 0

    52. ~zulugula  2014-09-10 00:59:37  host: public-gprs516937.centertel.pl

    Widzieliście na FB kto pierwszy przyleciał z wazeliną? Grucha. Teraz mamy odpowiedź dlaczego nie które artykuły i wiadomości wyglądają tak, a nie inaczej.

Dodaj swoją opinię