Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z I dnia

Zwycięzcy konkursu z I dnia

WitekT 11 Września 2014 21:29

4 3

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z I dnia, kiedy to należało jak najszybciej znaleźć podobne pary obrazków.



Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik sapphire. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy maciejch oraz Damtel.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 33
  • 0

    14. ~Marian  2014-09-11 23:16:02  host: 89-71-235-4.dynamic.chello.pl

    @11 dobre :)

    Ale oczywiście gratulacje dla zwycięzców (szczere)

  • 1

    15.  2014-09-11 23:20:59

    @11 Ja jednak pracuje i mi się udało. Usiadłem około 22. Podobnie dzisiaj

  • 0

    16.  2014-09-11 23:23:28

    Można gdzieś sprawdzić swój wynik?

  • 0

    17. ~aaa  2014-09-11 23:23:36  host: user-46-113-117-106.play-internet.pl

    Mam taką propozycje do redaktorów, aby to nie były konkursy pamięciowe. Bo wiecie aparaty, niby jeden przypadkowy błąd i kilka sekund dodać- te sprawy. Nie wiem jaki miał wynik zwycięzca, ale gdybym oszukiwał to rozwiązałbym to w 25 sekund robiąc błąd czy dwa... Przy czym pisze to bezinteresownie, bo konto na telepolis miałem ostatnio kilka lat temu.

  • 0

    18. ~Calm 7  2014-09-11 23:25:28  host: n07-06-06.opera-mini.net

    Ja bym nagrodę główną dodał: ajfona, by zwycięzca szczególną radochę miał :)

  • 0

    19.  2014-09-11 23:51:44

    @18 sponsorem nagród jest Samsung.... To by było zabawne:D

  • 0

    20. ~Calm 7  2014-09-12 00:20:48  host: n07-06-06.opera-mini.net

    19). Jeszcze by się obraził, i zabrał wszystkie swoje zabawki...

  • 0

    21.  2014-09-12 08:49:36

    @12 I po co ta spina? Pożartować nie można? Co drugi post czytam że to zabawa a widzę że niektórzy napalili się na te telefony jak szczerbaty na suchary.

  • 0

    22. ~Calm 7  2014-09-12 08:52:53  host: n07-06-06.opera-mini.net

    21). Mało który suchar kosztuje 2tys.

  • 0

    23.  2014-09-12 08:56:59

    @22

    No ok, sam gram bo nie nie stać na taki telefon ale to nie znaczy że muszę szczerzyć kły i warczeć na kogoś kto jest bardziej wyluzowany i pozwala sobie zażartować :)

  • 0

    24.  2014-09-12 09:03:13

    @21 wybacz, ale osób które mają wieczne pretensje jest tu masa wię trudno pośród takich komentarzy żart wyłapać.

  • 0

    25.  2014-09-12 09:04:46

    gratulację :)

  • 0

    26.  2014-09-12 09:05:40

    @24 Wybaczam :)

  • 0

    27. ~danio  2014-09-12 09:26:10  host: rtr-6-215.interkar.pl

    O której godzinie będzie nowy konkurs?

  • 0

    28.  2014-09-12 10:27:54

    Gratulacje dla zwycięzców.
    Szkoda, że nie podano wyników. Ciekawe jestem w jakim czasie można było to zrobić i czy najlepsi grali myszkami, czy na dotyk :)

  • -1

    29.  2014-09-12 11:48:12

    Hm, że niby ja? :) O wyniku dam znać, jak ustalę, że mogę - mam zapisane dwie najlepsze próby (z wielu :P). Myślę, że faktycznie sprawiedliwie byłoby opublikować wyniki, dla zaspokojenia ciekawości. @28: Tradycyjnie myszką, żadnych tam dotyków. ;) @Damtel: Dostałeś może maila? @WitekT: A "wkrótce", to kiedy można się spodziewać? Jeszcze w tym tygodniu?

  • 0

    30.  2014-09-12 12:41:06

    gratuluje , to ile miałeś ? mój 38.26 sek :P

  • 1

    31.  2014-09-12 14:28:00

    Zróbcie listę z wynikami i będzie sprawiedliwie. Od razu będzie wiadomo, jakiego wyniku można się było spodziewać.

  • -1

    32.  2014-09-12 16:23:37

    No cóż... Nie udało mi się ;-(

  • 1

    33.  2014-09-12 16:24:03

    Hmmm... Sorry - nie grałem przecież ;-)

Dodaj swoją opinię